Kuidas saada linnas Puurmani asukohta Pikknurme Järv: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pikknurme Järv jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Pikknurme Järv jõudmiseks on:

  • Pikknurme on 1109 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Pikknurme Järv juures?

Need Buss liinid peatuvad Pikknurme Järv juures: 305.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Pikknurme Järv linnas Puurmani

Tahad teada, kuidas saada linnas Puurmani, Eesti sihtpunkti Pikknurme Järv? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pikknurme Järv pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pikknurme Järv jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pikknurme Järv lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pikknurme.

Sihtpunkti Pikknurme Järv jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 305.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pikknurme Järv.

Muudame sihtpunkti Pikknurme Järv sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Puurmani, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pikknurme Järv, Puurmani
Pikknurme Järv, Puurmani

Pikknurme järv (ka Pikknurme paisjärv) on järv Jõgeva maakonnas Põltsamaa vallas Pikknurme külas. Veekogu pindala on 2,4 ha. Veekogu kaldajoone pikkus on 596 m. Wiki

Sihtpunkti Pikknurme Järv, Puurmani läheduses olevad vaatamisväärsused
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Pikknurme Järv kasutades app!