Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Pirita: Buss või Köisraudtee?

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Pirita jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Pirita jõudmiseks on:

  • Pirita on 135 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kalmuse Tee on 333 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Sarapuu on 1162 meetrit, 15 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Pirita juures?

  Need Buss liinid peatuvad Pirita juures: 114, 174, 1A, 34A, 8.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Pirita linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Pirita? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Pirita pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Pirita jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Pirita lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Pirita; Kalmuse Tee; Sarapuu.

Sihtpunkti Pirita jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Köisraudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 174, 1A, 34A, 8

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Pirita.

Muudame sihtpunkti Pirita sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Pirita, Tallinn
Lihtsam saada Pirita kasutades app!