Kuidas saada linnas Pärnu asukohta Port Artur 2: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Port Artur 2 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Port Artur 2 jõudmiseks on:

  • Bussijaam on 133 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pärnu Bussijaam on 160 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vabaduse Park on 432 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Teater (Pikk Tn) on 537 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Port Artur 2 juures?

Need Buss liinid peatuvad Port Artur 2 juures: 212, 357, 362.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Port Artur 2 linnas Pärnu

Otsid suunajuhiseid asukohta Port Artur 2 linnas Pärnu, Eesti?

Moovit muutis sihtpunkti Port Artur 2 jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiili äpi või Mooviti veebi äpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid.

Buss ja muud variandid on asjakohased ühistranspordi alternatiivid, mida võib kasutada Sinu asukohta jõudmiseks. Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis läbivad Sinu ümbruskonna kaudu Port Artur 2 - Buss: 212, 357, 362.

Otsid sihtpunkti läheduses olevat peatust? Proovi neid ühistranspordi alternatiive: Bussijaam; Pärnu Bussijaam; Vabaduse Park; Teater (Pikk Tn).

Kas sa kasutad bussiaegade vaatamiseks mõnda kindlat bussi äppi? Ning rongiaegade vaatamiseks eraldi rongi äppi? Mooviti puhul on pandud kõik ühistranspordi valikud ühte lihtsasti kasutatavasse tasuta äppi.

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat teekonda sihtpunkti Port Artur 2 ja pakub kõige värskemaid sõiduplaane. Lae alla meie äpp, et kasutada samm-sammult live suunajuhiseid, reaalajas sõiduplaani ja et vaadata, milline läheduses olev ühistranspordi liin sind sihtpunkti Port Artur 2 kõige kiiremini kohale viib. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Port Artur 2, Pärnu
Port Artur 2, Pärnu Port Arturi nimeline kaubanduskeskus asub Pärnu südalinnas, Pärnu Keskuse kõrval ja bussijaama ning kontserdimaja läheduses. Port Artur tegutseb Pärnus aastast 1997. Keskuse üks majadest (Port Artur 1) on rajatud ajaloolise hoone varemetele, kus on säilitatud osa arhitektuurilisest väljanägemisest. Vanast hoonest on keskus saanud oma nime. Selles majas koguti 20. sajandi alguses kokku Eestimaa mehi, et saata nad Vene-Jaapani sõtta. Port Artur 2 maja on uus hoone, mis on rajatud endise raudteedepoo aladele. Kahes majas on kokku 20 000 m² üldpinda, millest omakorda 80% moodustavad kaubanduspinnad. Kahes Port Arturi majas pakuvad oma kaupa ja teenuseid kokku umbes 80 erinevat ettevõtet. Port Arturi ümbruses on ligi 500 parkimiskohta. Omanikel on kavas rajada kaks uut kaubanduskeskust, neist üks Ülejõele ja teine Via Baltica äärde.
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Port Artur 2 kasutades app!