Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Pärnu asukohta Port Artur 2: Buss?

Port Artur 2 kaart

Suunajuhised asukohta Port Artur 2, Pärnu, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Port Artur 2 lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Port Artur 2?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Port Artur 2 jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Port Artur 2 jõudmiseks on:

  • Bussijaam on 125 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pärnu Bussijaam on 160 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Port Artur 2 juures?

  Need Buss liinid peatuvad Port Artur 2 juures: 212, 357, 362.

  Rohkem andmeid
Port Artur 2 kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Port Artur 2 linnas Pärnu

Tahad teada, kuidas saada linnas Pärnu, Eesti sihtpunkti Port Artur 2? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Port Artur 2 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Port Artur 2 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Port Artur 2 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Bussijaam; Pärnu Bussijaam.

Sihtpunkti Port Artur 2 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 212, 357, 362

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Port Artur 2.

Muudame sihtpunkti Port Artur 2 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Pärnu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Port Artur 2, Pärnu
Port Artur 2, Pärnu Port Arturi nimeline kaubanduskeskus asub Pärnu südalinnas, Pärnu Keskuse kõrval ja bussijaama ning kontserdimaja läheduses. Port Artur tegutseb Pärnus aastast 1997. Keskuse üks majadest (Port Artur 1) on rajatud ajaloolise hoone varemetele, kus on säilitatud osa arhitektuurilisest väljanägemisest. Vanast hoonest on keskus saanud oma nime. Selles majas koguti 20. sajandi alguses kokku Eestimaa mehi, et saata nad Vene-Jaapani sõtta. Port Artur 2 maja on uus hoone, mis on rajatud endise raudteedepoo aladele. Kahes majas on kokku 20 000 m² üldpinda, millest omakorda 80% moodustavad kaubanduspinnad. Kahes Port Arturi majas pakuvad oma kaupa ja teenuseid kokku umbes 80 erinevat ettevõtet. Port Arturi ümbruses on ligi 500 parkimiskohta. Omanikel on kavas rajada kaks uut kaubanduskeskust, neist üks Ülejõele ja teine Via Baltica äärde.
Lihtsam saada Port Artur 2 kasutades app!