Kuidas saada linnas Narva asukohta Prisma Kaubanduskeskus: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Prisma Kaubanduskeskus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Prisma Kaubanduskeskus jõudmiseks on:

  • Kangelaste 14 on 284 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Põhja on 285 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kangelaste 34 on 457 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Prisma Kaubanduskeskus juures?

Need Buss liinid peatuvad Prisma Kaubanduskeskus juures: 20, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Prisma Kaubanduskeskus linnas Narva

Tahad teada, kuidas saada linnas Narva, Eesti sihtpunkti Prisma Kaubanduskeskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Prisma Kaubanduskeskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Prisma Kaubanduskeskus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Prisma Kaubanduskeskus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kangelaste 14; Põhja; Kangelaste 34.

Sihtpunkti Prisma Kaubanduskeskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 20, 5

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Prisma Kaubanduskeskus.

Muudame sihtpunkti Prisma Kaubanduskeskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Narva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Prisma Kaubanduskeskus, Narva
Lihtsam saada Prisma Kaubanduskeskus kasutades app!