Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Valjala asukohta Röösa: Buss?

Suunajuhised asukohta Röösa, Valjala, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Röösa lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Röösa juures?

    Need Buss liinid peatuvad Röösa juures: 701, 772.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Röösa linnas Valjala

Tahad teada, kuidas saada linnas Valjala, Eesti sihtpunkti Röösa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Röösa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Röösa jõudmiseks.

Sihtpunkti Röösa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 701, 772

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Röösa.

Muudame sihtpunkti Röösa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Valjala, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Röösa, Valjala
Lihtsam saada Röösa kasutades app!