Liigu peamise sisu juurde

Leia parimad marsruudid Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži), LimbažI

Vaata Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži), LimbažI, kaardil

Suunajuhised asukohta Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži), LimbažI, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži) lähedusest

 • BussBuss: 

Kuidas saada buss abil sihtpunkti Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži)?

Vajuta buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Buss peatused Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži) läheduses LimbažI linnas

 • Ikla,36 min kõndimist,

Buss liinid peatusesse Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži) linnas LimbažI

 • 74,Pärnu - Häädemeeste - Ikla piiripunkt,
 • 76,Pärnu - Jõulumäe - Häädemeeste - Ikla piiripunkt,
 • 74-1,Pärnu - Ikla,
 • 74-2,Kabli kool - Ikla piiripunkt,
 • 79,Pärnu Bussijaam,
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži) jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži) jõudmiseks on:

  • Ikla on 2813 meetrit, 36 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised buss liinid peatuvad Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži) juures?

  Need buss liinid peatuvad Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži) juures: 74, 74-1.

Vaata Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži), LimbažI, kaardil

Ühistransport sihtkohta Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži) linnas LimbažI

Kuidas saada linnas LimbažI, Eesti tänavale Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži)?

Moovitiga on see lihtne. Sisesta tänava aadress ning Mooviti teekonna planeerija otsib välja kõige kiirema tee kuidas sinna jõuda! Ei tea, kus maha tulla? Lae alla Moovit App ja saa live suunajuhiseid (sealhulgas kus tänaval Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži) maha tulla), vaata sõiduplaane ja saa hinnangulisi saabumisaegu oma lemmikute buss liinide jaoks.

Otsid tänavale Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži) lähimat peatust? Vaata nimekirja sinu sihtpunkti läheduses olevatest peatustest: Ikla.

Buss:

Lae alla Moovit App, et näha praegust sõiduplaani ja linnas LimbažI saadavalolevaid marsruute. Enam pole vaja bussiaegade või rongiaegade vaatamiseks laadida alla vastavat bussi äppi või rongi äppi. Moovit on ainus kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul soovitud kohta jõuda.

Me muudame ühistranspordiga tänavale Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži) sõitmise lihtsaks, mistõttu usaldavad ühistranspordi äpina Moovitit üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnas LimbažI.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Asukoht: LimbažI, Eesti

Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži), LimbažI

Liigu linnas LimbažI ühistranspordiga!

Linnas LimbažI reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas LimbažI ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas LimbažI ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Soovid teada, kuidas kasutada ühistransporti LimbažI või kuidas maksta ühistranspordi eest LimbažI? Moovit ühistranspordi rakendus aitab teil hõlpsasti ja minimaalsete kuludega ühistranspordiga navigeerida. See sisaldab ühistranspordi tasusid, piletihindu ja kulusid. Otsid LimbažI ühistranspordi kaarti? Mooviti ühistranspordi rakendus näitab kõiki ühistranspordi kaarte linnas LimbažI koos kõigi buss liinide ja peatustega interaktiivsel kaardil.

LimbažI omab 1 transpordi tüüpi, sealhulgas: buss, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas Tallinna Linnatranspordi AS-Tram, Tallinna Linnatranspordi AS-Cable, ELRON, Tallinna Linnatranspordi AS-Bus, SEBE Aktsiaselts, Hansabuss AS, Atko Bussiliinid AS, GoBus AS, Mulgi Reisid AS, MK Reis-X Osaühing, AS Lux Express Estonia, MK Autobuss Aktsiaselts, ARILIX OÜ, Estonian Lines OÜ ja Sirel Reisid OÜ

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži) linnas LimbažI

Buss liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži) linnas LimbažI

Lihtsamad juhiseid asukohta Rīga (Baltezers) — Igaunijas Robeža (Ainaži) äpis ...