Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Raasiku asukohta Raasiku raudteejaam: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Raasiku raudteejaam jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Raasiku raudteejaam jõudmiseks on:

    • Raasiku on 45 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Raasiku Side on 344 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Raasiku raudteejaam juures?

    Need Buss liinid peatuvad Raasiku raudteejaam juures: 104B, ELR40.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Raasiku raudteejaam linnas Raasiku

Tahad teada, kuidas saada linnas Raasiku, Eesti sihtpunkti Raasiku raudteejaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Raasiku raudteejaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Raasiku raudteejaam jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Raasiku raudteejaam lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Raasiku; Raasiku Side.

Sihtpunkti Raasiku raudteejaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 104B, ELR40

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Raasiku raudteejaam.

Muudame sihtpunkti Raasiku raudteejaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Raasiku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Raasiku raudteejaam, Raasiku
Raasiku raudteejaam, Raasiku Raasiku raudteejaam on raudteejaam Harjumaal Raasiku vallas Raasiku alevikus. Raasiku jaam asub Tallinnast 29 km kaugusel. Rong sõidab Balti jaamast Raasikule umbes 28 minutit. Jaamas peatuvad kõik Elroni idasuunalised elektrirongid, kokku olenevalt päevast 26–22 reisirongi. Piletihinnalt kuulub jaam III tsooni.Raudteejaamas on renoveeritud kõik rööbasteed ja ka Raasiku jaama tee.

Lähimad peatused sihtpunkti Raasiku raudteejaam linnas Raasiku

Raudtee peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Raasiku raudteejaam, Raasiku

Buss peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Raasiku raudteejaam, Raasiku

Lihtsam saada Raasiku raudteejaam kasutades app!