Kuidas saada linnas Tartu asukohta Rave Mööbel: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rave Mööbel jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Rave Mööbel jõudmiseks on:

  • Tarmeko on 299 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Rebase on 425 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Silla on 454 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Rave Mööbel juures?

Need Buss liinid peatuvad Rave Mööbel juures: 2, 5, 6, 721.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Rave Mööbel linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Rave Mööbel? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Rave Mööbel pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Rave Mööbel jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Rave Mööbel lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tarmeko; Rebase; Silla.

Sihtpunkti Rave Mööbel jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 2, 5, 6, 721

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Rave Mööbel.

Muudame sihtpunkti Rave Mööbel sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Rave Mööbel, Tartu
Lihtsam saada Rave Mööbel kasutades app!