Kuidas saada linnas Tartu asukohta Ristiisa Pubi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Ristiisa Pubi jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Ristiisa Pubi jõudmiseks on:

  • Kaubamaja on 160 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Raeplats on 197 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vabaduse Puiestee on 217 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Ristiisa Pubi juures?

Need Buss liinid peatuvad Ristiisa Pubi juures: 1, 210, 230, 3, 4, 718.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Ristiisa Pubi linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Ristiisa Pubi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Ristiisa Pubi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Ristiisa Pubi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Ristiisa Pubi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kaubamaja; Raeplats; Vabaduse Puiestee.

Sihtpunkti Ristiisa Pubi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 1, 210, 230, 3, 4, 718

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Ristiisa Pubi.

Muudame sihtpunkti Ristiisa Pubi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Ristiisa Pubi, Tartu
Lihtsam saada Ristiisa Pubi kasutades app!