Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Rocca al Mare Kaubanduskeskus: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi
Rocca al Mare Kaubanduskeskus, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Rocca al Mare Kaubanduskeskus, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Rocca al Mare Kaubanduskeskus lähedusest

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Rocca al Mare Kaubanduskeskus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Rocca al Mare Kaubanduskeskus jõudmiseks on:

  • Haabersti Ring on 717 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Rocca al Mare Kaubanduskeskus juures?

Need Buss liinid peatuvad Rocca al Mare Kaubanduskeskus juures: 122, 21, 41B, 42, 43.

Rocca al Mare Kaubanduskeskus, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Rocca al Mare Kaubanduskeskus linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Rocca al Mare Kaubanduskeskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Rocca al Mare Kaubanduskeskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Rocca al Mare Kaubanduskeskus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Rocca al Mare Kaubanduskeskus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Haabersti Ring.

Sihtpunkti Rocca al Mare Kaubanduskeskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 122, 21, 41B, 42, 43

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Rocca al Mare Kaubanduskeskus.

Muudame sihtpunkti Rocca al Mare Kaubanduskeskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Rocca al Mare Kaubanduskeskus, Tallinn
Rocca al Mare Kaubanduskeskus, Tallinn Rocca al Mare Kaubanduskeskus on kaubanduskeskus Tallinnas Haabersti linnaosas, mis avas uksed 1998. aastal, olles tollal esimene ja suurim omataoline ostukoht Eestis.2005. aastal omandas Rocca al Mare Kaubanduskeskuse Citycon Oyj – kaubanduskeskuste arendamisele ja haldamisele spetsialiseerunud kinnisvarainvesteerimisfirma. Citycon Oyj juhtimisel avati 1. oktoobril 2008 Rocca al Mare keskuse esimene uuendatud osa. Keskust on sealt alates korduvalt renoveeritud. Selles on enam kui 54 000 ruutmeetrit äripinda ning umbes 170 rentnikku, tasuta garderoob ning üle 1300 parklakoha. Keskus asub aadressil Paldiski mnt 102. Kaubanduskeskuse arhitekt on Meeli Truu (1946–2013).
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Rocca al Mare Kaubanduskeskus jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Lähimad peatused sihtpunkti Rocca al Mare Kaubanduskeskus linnas Tallinn

Buss peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Rocca al Mare Kaubanduskeskus, Tallinn

Köisraudtee peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Rocca al Mare Kaubanduskeskus, Tallinn

Lihtsam saada Rocca al Mare Kaubanduskeskus kasutades app!