Kuidas saada linnas Vinni asukohta Roela Alajaam: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Roela Alajaam jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Roela Alajaam jõudmiseks on:

  • Roela Mõis on 756 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Roela on 1084 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Roela Alajaam juures?

Need Buss liinid peatuvad Roela Alajaam juures: 44, 65.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Roela Alajaam linnas Vinni

Tahad teada, kuidas saada linnas Vinni, Eesti sihtpunkti Roela Alajaam? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Roela Alajaam pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Roela Alajaam jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Roela Alajaam lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Roela Mõis; Roela.

Sihtpunkti Roela Alajaam jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 44, 65.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Roela Alajaam.

Muudame sihtpunkti Roela Alajaam sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vinni, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Roela Alajaam, Vinni
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Roela Alajaam kasutades app!