Kuidas saada linnas Tartu asukohta Roosi: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Roosi jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Roosi jõudmiseks on:

  • Roosi on 98 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kasarmu on 202 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Narvamäe on 445 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Roosi juures?

Need Buss liinid peatuvad Roosi juures: 27, 4, 7.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Roosi linnas Tartu

Tahad teada, mis on parim viis, kuidas jõuda linnas Tartu, Eesti tänavale Roosi?

Moovit aitab sind! Mooviti teekonna planeerija aitab su reisi lihtsamaks muuta. Sisesta otsitava tänava aadress ja Moovit leiab parimad marsruudid, kuidas sinna kiiresti kohale jõuda!

Otsid oma sihtpunktile lähimat peatust või mõnda kindlat peatust? Kui sa otsid viisi, kuidas jõuda tänavale Roosi, siis siin on nimekiri peatustest, mis on tänavale Roosi kõige lähedamal: Roosi; Kasarmu; Narvamäe.

Tahad sõita kindla ühistranspordi liigiga? Sinu sihtpunkti jõudmiseks saab alternatiivsete ühistranspordi meetoditena kasutada järgmisi valikuid: Buss. Järgmised ühistranspordi liinid sõidavad tänava Roosi juurest mööda - Buss: 27, 4, 7.

Oled teel? Lae alla Moovit App, et saada live suunajuhiseid, mis näitavad sulle tänavate kaarti ja parimaid marsruute. Moovit pakub sihtpunkti Roosi jõudmiseks kõige värskemaid sõiduplaane ja aja hinnanguid.

Sul pole vaja järgmise bussiaja või praeguse rongiaja või sõiduplaani nägemiseks eraldi bussi ja rongi äppi. Mooviti puhul on kõik ühistranspordi ajad ja valikud ühes lihtsasti kasutatavas äpis. Võime uhkusega öelda, et Google Play Store ja App Store on valinud meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks. Saa teada, miks usaldavad Moovitit oma ühistranspordi vajaduste katmiseks üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas sõitjad linnast Tartu.

Roosi, Tartu
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Roosi kasutades app!