Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Sõle tn.33: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sõle tn.33 jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sõle tn.33 jõudmiseks on:

  • Nisu on 263 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kolde Puiestee on 316 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sõle tn.33 juures?

Need Buss liinid peatuvad Sõle tn.33 juures: 26, 32, 40, 72.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sõle tn.33 linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Sõle tn.33? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sõle tn.33 pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sõle tn.33 jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sõle tn.33 lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Nisu; Kolde Puiestee.

Sihtpunkti Sõle tn.33 jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 26, 32, 40, 72.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sõle tn.33.

Muudame sihtpunkti Sõle tn.33 sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sõle tn.33, Tallinn
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Sõle tn.33 kasutades app!