Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Narva asukohta SATA trükikoda: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti SATA trükikoda jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti SATA trükikoda jõudmiseks on:

    • Rugodiv on 481 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad SATA trükikoda juures?

    Need Buss liinid peatuvad SATA trükikoda juures: 742, 791, 866, 903, 904.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta SATA trükikoda linnas Narva

Tahad teada, kuidas saada linnas Narva, Eesti sihtpunkti SATA trükikoda? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti SATA trükikoda pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti SATA trükikoda jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile SATA trükikoda lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Rugodiv.

Sihtpunkti SATA trükikoda jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 742, 791, 866, 903, 904

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast SATA trükikoda.

Muudame sihtpunkti SATA trükikoda sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Narva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

SATA trükikoda, Narva
Lihtsam saada SATA trükikoda kasutades app!