Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Orissaare asukohta Saaremaa Sepad: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Saaremaa Sepad jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Saaremaa Sepad jõudmiseks on:

    • Saikla on 218 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Saaremaa Sepad juures?

    Need Buss liinid peatuvad Saaremaa Sepad juures: 149, 5102, 700.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Saaremaa Sepad linnas Orissaare

Tahad teada, kuidas saada linnas Orissaare, Eesti sihtpunkti Saaremaa Sepad? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Saaremaa Sepad pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Saaremaa Sepad jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Saaremaa Sepad lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Saikla.

Sihtpunkti Saaremaa Sepad jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 149, 5102, 700

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Saaremaa Sepad.

Muudame sihtpunkti Saaremaa Sepad sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Orissaare, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Saaremaa Sepad, Orissaare
Lihtsam saada Saaremaa Sepad kasutades app!