Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Saku Suurhall: Buss või Tramm?

Saku Suurhall kaart

Suunajuhised asukohta Saku Suurhall, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Saku Suurhall lähedusest

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Saku Suurhall jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Saku Suurhall jõudmiseks on:

  • Haabersti on 260 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Haabersti Ring on 393 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Päevalille on 779 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Sinilille on 930 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Saku Suurhall juures?

  Need Buss liinid peatuvad Saku Suurhall juures: 42, 46.

  Rohkem andmeid
Saku Suurhall kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Saku Suurhall linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Saku Suurhall? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Saku Suurhall pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Saku Suurhall jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Saku Suurhall lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Haabersti; Haabersti Ring; Päevalille; Sinilille.

Sihtpunkti Saku Suurhall jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 42, 46

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Saku Suurhall.

Muudame sihtpunkti Saku Suurhall sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Saku Suurhall, Tallinn
Saku Suurhall, Tallinn Saku Suurhall on Eesti suurim kontserdi- ja spordihall. See asub Tallinnas Haabersti linnaosas aadressil Paldiski maantee 104B. Hall ehitati 2001. aastal ning see mahutab maksimaalselt koos seisukohtadega 10 000 inimest. Maksimaalne võimalik istekohtade arv on 7200. Saku Suurhallis peetakse lisaks kontsertidele, spordivõistlustele ja messidele ka korporatiivüritusi, seminare ja galaüritusi. Saku Suurhalli nimisponsor on Saku Õlletehas.
Lihtsam saada Saku Suurhall kasutades app!