Kuidas saada linnas Saue asukohta Saue: Buss või Raudtee?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Saue jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Saue jõudmiseks on:

  • Rauna on 596 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Saue Jaam on 791 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Saue juures?

Need Buss liinid peatuvad Saue juures: 112, 191.

Millised Raudtee liinid peatuvad Saue juures?

Need Raudtee liinid peatuvad Saue juures: R14.

Saue, Saue, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Saue linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Saue? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Saue pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Saue jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Saue lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Rauna; Saue Jaam.

Sihtpunkti Saue jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 112, 191 Raudtee: R14

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Saue.

Muudame sihtpunkti Saue sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Saue, Saue
Saue, Saue Saue on linn Harju maakonnas Saue vallas Tallinnast 4–5 kilomeetrit edela pool. Linna põhja-loodepiiriks on Tallinna–Paldiski raudtee ning lääne-edelapiiriks Kanama–Keila maantee. Saue linn ühines (koos Kernu valla ja Nissi vallaga) Saue vallaga haldusreformi tulemusel 24. oktoobril 2017.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Saue jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Saue kasutades app!