Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kose asukohta Saula Siniallikad: Buss?

Vaata Saula Siniallikad, Kose, kaardil

Saula Siniallikad kaart

Buss peatused Saula Siniallikad läheduses Kose linnas

Peatuse nimiVahemaa
Saula13 min kõndimist

Buss liinid peatusesse Saula Siniallikad linnas Kose

Liini NimiSuund
139Balti Jaam
K9Kose Gümnaasium
131Oru
138Kose 2
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Saula Siniallikad jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Saula Siniallikad jõudmiseks on:

  • Saula on 1003 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Saula Siniallikad juures?

  Need Buss liinid peatuvad Saula Siniallikad juures: 138.

  Rohkem andmeid

Vaata Saula Siniallikad, Kose, kaardil

Saula Siniallikad kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Saula Siniallikad linnas Kose

Tahad teada, kuidas saada linnas Kose, Eesti sihtpunkti Saula Siniallikad? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Saula Siniallikad pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Saula Siniallikad jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Saula Siniallikad lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Saula.

Sihtpunkti Saula Siniallikad jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 138

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Saula Siniallikad.

Muudame sihtpunkti Saula Siniallikad sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kose, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Saula Siniallikad, Kose
Saula Siniallikad, KoseSaula Siniallikad on allikad Kose vallas Saula külas. Koosneb kolmest suuremast allikast, mis erinevad nii oma värvilt: rohekassinine (Siniallikas), pruunikasmust (Mustallikas) ja hallikassinine (Valgeallikas), kui ka mõõtmetelt. Summaarne vooluhulk on 20–30 liitrit sekundis ja allikate vesi voolab Pirita jõkke. Allikad on arheoloogiamälestisena kaitse all.Nad asuvad Tallinna–Tartu maanteest 600 meetrit ida suunas, Pirita jõeoru vasaku veeru jalamil ning nende kogupindala on ligi 700 m2.Allikate eri värvitoonid (sinine, valge, mustjas) põhjustab põhjapinnase värvivarjund ning valguse peegeldumine allika põhjas hõljuvatelt liivaosakestelt.Maanteele kõige lähemal on Ohvriallikas (läbimõõt 12–13 m, sügavus 3–4 m). Selle allika vesi on rohekassinine. Teine allikas asub esimesest umbes 20 m eemal ja on ovaalse kujuga (läbimõõt 12–20 m, sügavus kuni 2 m). Mõlema allika põhjas esineb rohkesti vee “üleskeemise” kohti, nn grifoone. Teise allika vesi on heledam, valkjam. Kolmanda allika sügavus on umbes pool meetrit. Allika põhjas leidub üksikuid väikseid grifoone, üldiselt on aga põhi mudane, mistõttu vesi on mustja värvusega. Allikate vesi voolab ligi saja meetri pikkuse ja kahe meetri laiuse Siniallika oja kaudu Pirita jõkke. Suurvee ajal ujutab jõgi allikad üle.Siniallikate veel on arvatud olevat tervendav mõju, mistõttu juba aastatuhandeid on sinna ohvriande toodud.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Saula Siniallikad jõuda - kohast

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Saula Siniallikad linnas Kose

Moovit

1.19M+ arvustust
Transit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit icon
Lihtsamad juhiseid asukohta Saula Siniallikad äpis ...