Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Selver: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Selver jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Selver jõudmiseks on:

  • Räga on 25 meetrit, 1 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Pikaliiva on 142 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Tuleraua on 469 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Selver juures?

Need Buss liinid peatuvad Selver juures: 108, 237, 4, 41.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Selver linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Selver? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Selver pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Selver jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Selver lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Räga; Pikaliiva; Tuleraua.

Sihtpunkti Selver jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 108, 237, 4, 41

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Selver.

Muudame sihtpunkti Selver sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Selver, Tallinn
Lihtsam saada Selver kasutades app!