Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tartu asukohta Sepa Keskus: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sepa Keskus jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Sepa Keskus jõudmiseks on:

    • Sepa Turg on 131 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Turu Ring on 799 meetrit, 11 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Sepa Keskus juures?

    Need Buss liinid peatuvad Sepa Keskus juures: 109, 21A, 7.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Sepa Keskus linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Sepa Keskus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sepa Keskus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sepa Keskus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sepa Keskus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Sepa Turg; Turu Ring.

Sihtpunkti Sepa Keskus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 109, 21A, 7

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sepa Keskus.

Muudame sihtpunkti Sepa Keskus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sepa Keskus, Tartu
Lihtsam saada Sepa Keskus kasutades app!