Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saarde asukohta Sigaste: Buss?

Suunajuhised asukohta Sigaste, Saarde, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Sigaste lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Sigaste?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Buss peatused Sigaste läheduses Saarde linnas

Peatuse nimi Vahemaa
Lodja 43 min kõndimist
Kilingi-Nõmme Ringtee 65 min kõndimist

Buss liinid peatusesse Sigaste linnas Saarde

Liini Nimi Suund
82 Pärnu - Surju - Kilingi-Nõmme - Tihemetsa
84 Pärnu - Tõitoja - Kilingi-Nõmme - Tihemetsa - Tõlla
85 Pärnu - K-Nõmme - Tihemetsa - Tõlla - Kanaküla - K-Nõmme
86 Pärnu - Kilingi-Nõmme - Punapargi
89 Häädemeeste - Kilingi-Nõmme - Pärnu
293 Valga - Pärnu
371 Viljandi - Halliste kool - Abja-Paluoja - Mõisaküla - Pärnu
372 Viljandi - Abja-Paluoja - Mõisaküla - Kilingi-Nõmme - Pärnu
246 Pärnu Bussijaam
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sigaste jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Sigaste jõudmiseks on:

  • Lodja on 3363 meetrit, 43 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kilingi-Nõmme Ringtee on 5091 meetrit, 65 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Sigaste juures?

  Need Buss liinid peatuvad Sigaste juures: 346, 362, 371, 86.

  Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Sigaste linnas Saarde

Tahad teada, kuidas saada linnas Saarde, Eesti sihtpunkti Sigaste? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sigaste pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sigaste jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sigaste lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Lodja; Kilingi-Nõmme Ringtee.

Sihtpunkti Sigaste jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 346, 362, 371, 86

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sigaste.

Muudame sihtpunkti Sigaste sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saarde, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sigaste, Saarde
Sigaste, Saarde Sigaste on küla Pärnumaal Saarde vallas. Kohanimekäändeks on "Sigastesse".Sigastele lähimad külad on Lodja lõunas ja Marana kagus. Kaugemale põhja jääb Saunametsa. Sigastet läbib Lodja–Saunametsa tee. Muudest paikadest jäävad kagusse Kikepõhja, lõunasse Pändi ning loodesse Riisselja endine küla ja raudteejaam.Sigaste ojaks nimetatakse Kivioja, mis on Reiu jõe parempoolne lisajõgi. 1950. aastate paiku kaevati oja maaparanduse käigus sirgeks. Varem leidus Kiviojas palju kalu, aga pärast kopratammide teket ei ole kalad sinna kudema pääsenud. Praegu esineb ojas vähesel määral lepamaimu ja särge. Sigastet on mainitud 1584 ja 1839 külana. 1758 nimetati Kikepera küla järel olevat hajatalu, kus elas Auf Sigaste Marcus Land Sigaste Hans. Küla asus Saarde kihelkonnas ja kuulus Kilingi mõisale. Eesti kohanimede seas erandlikuna on külanime kirjutatud sajandite viisi üksnes tänapäevasel kujul. 1977. aasta külade reorganiseerimise käigus liideti Sigastega edelas olev Lodja asundus ning kirdes olevad Kivilaane ja Kutja.Kivilaanet esmamainiti 1816, kui nimetati Kiwwilane talu. 1839 nimetati Kiwwilane kõrtsi ja 1900. aasta paiku Кивиланы küla. Kivilaanest põhja jääb Mölke-nimeline koht.Kutja oli 1930-ndatel omaette küla. Nõukogude ajal arvati ta Suitsuküla koosseisu. 1977 Suitsuküla kaotati ja selle läänepoolne ots Kutja ühendati Sigastega.Sigastest lõunas olevat Pändit esmamainiti 1797 Bente taluna. Maailmasõdade vahelisel ajal oli Pändi omaette küla.Läbi Sigaste kulges kuni 2008. aastani Pärnu–Mõisaküla raudtee, mis omakorda oli osa Tallinna–Pärnu–Riia raudteest. Külas oli Sigaste raudteepeatus. Külanimi tekkis sõnast "siga" kas otse või isikunime vahendusel. -ste-lõpp tähendab sugunime.

Moovit

1.19M+ arvustust
Lihtsamad juhiseid asukohta Sigaste äpis ...