Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Sisekaitseakadeemia: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Suunajuhised asukohta Sisekaitseakadeemia, Tallinn, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Sisekaitseakadeemia lähedusest - Buss: 5.

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sisekaitseakadeemia jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sisekaitseakadeemia jõudmiseks on:

  • Haljas Tee on 988 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sisekaitseakadeemia juures?

Need Buss liinid peatuvad Sisekaitseakadeemia juures: 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sisekaitseakadeemia linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Sisekaitseakadeemia? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sisekaitseakadeemia pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sisekaitseakadeemia jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sisekaitseakadeemia lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Haljas Tee.

Sihtpunkti Sisekaitseakadeemia jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sisekaitseakadeemia.

Muudame sihtpunkti Sisekaitseakadeemia sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sisekaitseakadeemia, Tallinn
Sisekaitseakadeemia, Tallinn Sisekaitseakadeemia (varem Eesti Politseiakadeemia, Eesti Sisekaitse Akadeemia, Eesti Riigikaitse Akadeemia; inglise keeles Estonian Academy of Security Sciences) on Eesti Vabariigi Siseministeerium haldusalas olev rakenduskõrgkool, mis valmistab kutse-, kõrg- ja magistrihariduse tasemel ette spetsialiste laiale ringile sisejulgeolekuasutustele (sh politseile, piirivalvele, päästealale, samuti justiitsvaldkonnale ning maksu- ja tollisüsteemile). Sisekaitseakadeemia missioon on aidata sisejulgeolekualase õppe-, teadus- ja arendustegevusega ning ausate ja pädevate riigiametnike koolitamisega kaasa stabiilsuse ja turvalisuse suurendamisele riigis. Kooli visioon on olla 2020. aastaks innovatiivne rahvusvaheliselt tunnustatud sisejulgeolekualane õpi-, teadus- ja arenduskeskus.Akadeemia põhiväärtused, millest kõik kooli töötajad ja kadetid oma tegevustes peaksid lähtuma, on "5 A-d": ausus, austus, asjatundlikkus, avatus ja areng.
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Sisekaitseakadeemia kasutades app!