Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Soku Pub: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Soku Pub jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Soku Pub jõudmiseks on:

  • Tervise on 215 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Lastehaigla on 578 meetrit, 8 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Soku Pub juures?

Need Buss liinid peatuvad Soku Pub juures: 17, 61.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Soku Pub linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Soku Pub? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Soku Pub pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Soku Pub jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Soku Pub lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tervise; Lastehaigla.

Sihtpunkti Soku Pub jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 17, 61

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Soku Pub.

Muudame sihtpunkti Soku Pub sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Soku Pub, Tallinn
Lihtsam saada Soku Pub kasutades app!