Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kohtla-Järve asukohta Sompa: Buss?

Suunajuhised asukohta Sompa, Kohtla-Järve, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Sompa lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Sompa juures?

    Need Buss liinid peatuvad Sompa juures: 114, 631.

    Rohkem andmeid
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Sompa linnas Kohtla-Järve

Tahad teada, kuidas saada linnas Kohtla-Järve, Eesti sihtpunkti Sompa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sompa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sompa jõudmiseks.

Sihtpunkti Sompa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 114, 631

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sompa.

Muudame sihtpunkti Sompa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kohtla-Järve, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sompa, Kohtla-Järve

Lähimad peatused sihtpunkti Sompa linnas Kohtla-Järve

Lihtsam saada Sompa kasutades app!