Kuidas saada linnas Võru asukohta Soo: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Soo jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Soo jõudmiseks on:

  • Soo on 157 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Soo Ristmik on 273 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kalmistu on 438 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Soo juures?

Need Buss liinid peatuvad Soo juures: 16.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Soo linnas Võru

Tahad teada, mis on parim viis, kuidas jõuda linnas Võru, Eesti tänavale Soo?

Moovit aitab sind! Mooviti teekonna planeerija aitab su reisi lihtsamaks muuta. Sisesta otsitava tänava aadress ja Moovit leiab parimad marsruudid, kuidas sinna kiiresti kohale jõuda!

Otsid oma sihtpunktile lähimat peatust või mõnda kindlat peatust? Kui sa otsid viisi, kuidas jõuda tänavale Soo, siis siin on nimekiri peatustest, mis on tänavale Soo kõige lähedamal: Soo; Soo Ristmik; Kalmistu.

Tahad sõita kindla ühistranspordi liigiga? Sinu sihtpunkti jõudmiseks saab alternatiivsete ühistranspordi meetoditena kasutada järgmisi valikuid: Buss. Järgmised ühistranspordi liinid sõidavad tänava Soo juurest mööda - Buss: 16.

Oled teel? Lae alla Moovit App, et saada live suunajuhiseid, mis näitavad sulle tänavate kaarti ja parimaid marsruute. Moovit pakub sihtpunkti Soo jõudmiseks kõige värskemaid sõiduplaane ja aja hinnanguid.

Sul pole vaja järgmise bussiaja või praeguse rongiaja või sõiduplaani nägemiseks eraldi bussi ja rongi äppi. Mooviti puhul on kõik ühistranspordi ajad ja valikud ühes lihtsasti kasutatavas äpis. Võime uhkusega öelda, et Google Play Store ja App Store on valinud meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks. Saa teada, miks usaldavad Moovitit oma ühistranspordi vajaduste katmiseks üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas sõitjad linnast Võru.

Soo, Võru
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Soo kasutades app!