Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Padise asukohta Spithami: Buss?

Suunajuhised asukohta Spithami, Padise, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Spithami lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised Buss liinid peatuvad Spithami juures?

    Need Buss liinid peatuvad Spithami juures: 146.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Spithami linnas Padise

Tahad teada, kuidas saada linnas Padise, Eesti sihtpunkti Spithami? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Spithami pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Spithami jõudmiseks.

Sihtpunkti Spithami jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 146

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Spithami.

Muudame sihtpunkti Spithami sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Padise, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Spithami, Padise

Lähimad peatused sihtpunkti Spithami linnas Padise

Lihtsam saada Spithami kasutades app!