Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Sunpower: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Sunpower jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Sunpower jõudmiseks on:

  • Vineeri on 145 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Uus Maailm on 244 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Sunpower juures?

Need Buss liinid peatuvad Sunpower juures: 191, 20, 20A, 28, 36.

Millised Tramm liinid peatuvad Sunpower juures?

Need Tramm liinid peatuvad Sunpower juures: 3, 4.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Sunpower linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Sunpower? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Sunpower pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Sunpower jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Sunpower lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vineeri; Uus Maailm.

Sihtpunkti Sunpower jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 191, 20, 20A, 28, 36 Tramm: 3, 4

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Sunpower.

Muudame sihtpunkti Sunpower sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Sunpower, Tallinn
Lihtsam saada Sunpower kasutades app!