Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Raikküla asukohta Surdi: Buss?

Suunajuhised asukohta Surdi, Raikküla, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Surdi lähedusest

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Surdi jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Surdi jõudmiseks on:

    • Raikküla Kool on 104 meetrit, 2 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Surdi juures?

    Need Buss liinid peatuvad Surdi juures: 16, 2, 4.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Surdi linnas Raikküla

Tahad teada, kuidas saada linnas Raikküla, Eesti sihtpunkti Surdi? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Surdi pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Surdi jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Surdi lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Raikküla Kool.

Sihtpunkti Surdi jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 16, 2, 4

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Surdi.

Muudame sihtpunkti Surdi sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Raikküla, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Surdi, Raikküla
Lihtsam saada Surdi kasutades app!