Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Suur-Karja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Suur-Karja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Suur-Karja jõudmiseks on:

  • Vabaduse Väljak on 351 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Suur-Karja juures?

Need Buss liinid peatuvad Suur-Karja juures: 108, 42, 5.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Suur-Karja linnas Tallinn

Tahad teada, mis on parim viis, kuidas jõuda linnas Tallinn, Eesti tänavale Suur-Karja?

Moovit aitab sind! Mooviti teekonna planeerija aitab su reisi lihtsamaks muuta. Sisesta otsitava tänava aadress ja Moovit leiab parimad marsruudid, kuidas sinna kiiresti kohale jõuda!

Otsid oma sihtpunktile lähimat peatust või mõnda kindlat peatust? Kui sa otsid viisi, kuidas jõuda tänavale Suur-Karja, siis siin on nimekiri peatustest, mis on tänavale Suur-Karja kõige lähedamal: Vabaduse Väljak.

Tahad sõita kindla ühistranspordi liigiga? Sinu sihtpunkti jõudmiseks saab alternatiivsete ühistranspordi meetoditena kasutada järgmisi valikuid: Buss. Järgmised ühistranspordi liinid sõidavad tänava Suur-Karja juurest mööda - Buss: 108, 42, 5.

Oled teel? Lae alla Moovit App, et saada live suunajuhiseid, mis näitavad sulle tänavate kaarti ja parimaid marsruute. Moovit pakub sihtpunkti Suur-Karja jõudmiseks kõige värskemaid sõiduplaane ja aja hinnanguid.

Sul pole vaja järgmise bussiaja või praeguse rongiaja või sõiduplaani nägemiseks eraldi bussi ja rongi äppi. Mooviti puhul on kõik ühistranspordi ajad ja valikud ühes lihtsasti kasutatavas äpis. Võime uhkusega öelda, et Google Play Store ja App Store on valinud meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks. Saa teada, miks usaldavad Moovitit oma ühistranspordi vajaduste katmiseks üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas sõitjad linnast Tallinn.

Suur-Karja, Tallinn
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Suur-Karja kasutades app!