Kuidas saada linnas Suure-Jaani asukohta Suure-Jaani Jahimaja: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Suure-Jaani Jahimaja jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Suure-Jaani Jahimaja jõudmiseks on:

  • Suure-Jaani on 826 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Suure-Jaani Jahimaja juures?

Need Buss liinid peatuvad Suure-Jaani Jahimaja juures: 410, 415, 523.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Suure-Jaani Jahimaja linnas Suure-Jaani

Tahad teada, kuidas saada linnas Suure-Jaani, Eesti sihtpunkti Suure-Jaani Jahimaja? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Suure-Jaani Jahimaja pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Suure-Jaani Jahimaja jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Suure-Jaani Jahimaja lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Suure-Jaani.

Sihtpunkti Suure-Jaani Jahimaja jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 410, 415, 523.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Suure-Jaani Jahimaja.

Muudame sihtpunkti Suure-Jaani Jahimaja sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Suure-Jaani, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Suure-Jaani Jahimaja, Suure-Jaani
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Suure-Jaani Jahimaja kasutades app!