Kuidas saada linnas Laeva asukohta Suve: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Suve jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Suve jõudmiseks on:

  • Matto on 733 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Laeva on 1082 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Suve juures?

Need Buss liinid peatuvad Suve juures: 105, 113, 304.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Suve linnas Laeva

Tahad teada, kuidas saada linnas Laeva, Eesti sihtpunkti Suve? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Suve pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Suve jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Suve lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Matto; Laeva.

Sihtpunkti Suve jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 105, 113, 304.

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Suve.

Muudame sihtpunkti Suve sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Laeva, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Suve, Laeva
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Suve kasutades app!