Kuidas saada linnas Tartu asukohta Tähtvere: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tähtvere jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tähtvere jõudmiseks on:

  • Hurda on 314 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Herne on 408 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Piiri on 503 meetrit, 7 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Kloostri on 627 meetrit, 9 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tähtvere juures?

Need Buss liinid peatuvad Tähtvere juures: 6, 729.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tähtvere linnas Tartu

Kuidas saada linnas Tartu, Eesti tänavale Tähtvere?

Moovitiga on see lihtne. Sisesta tänava aadress ning Mooviti teekonna planeerija otsib välja kõige kiirema tee kuidas sinna jõuda! Ei tea, kus maha tulla? Lae alla Moovit App ja saa live suunajuhiseid (sealhulgas kus tänaval Tähtvere maha tulla), vaata sõiduplaane ja saa hinnangulisi saabumisaegu oma lemmikute Buss liinide jaoks.

Otsid tänavale Tähtvere lähimat peatust? Vaata nimekirja sinu sihtpunkti läheduses olevatest peatustest: Hurda; Herne; Piiri; Kloostri.

Sul on tänavale Tähtvere jõudmiseks kasutada Buss. Need liinid ja marsruudid peatuvad läheduses - Buss: 6, 729.

Lae alla Moovit App, et näha praegust sõiduplaani ja linnas Tartu saadavalolevaid marsruute. Enam pole vaja bussiaegade või rongiaegade vaatamiseks laadida alla vastavat bussi äppi või rongi äppi. Moovit on ainus kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul soovitud kohta jõuda.

Me muudame ühistranspordiga tänavale Tähtvere sõitmise lihtsaks, mistõttu usaldavad ühistranspordi äpina Moovitit üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnas Tartu.

Tähtvere, Tartu
Tähtvere, Tartu Tähtvere on Tartu linnaosa, mis paikneb Tapa–Tartu raudtee ja Emajõe vahelisel maa-alal Tartu loodeosas. Linnaosa piirid kulgevad järgmiselt: Näituse tänav – Tartu–Tallinna raudtee – linna piir – Emajõgi – Kauna tänav – Tähtvere tänav – Jakobi tänav – Veski tänav. Linnaosa pindala on 250 ha ja elanike arv 1. jaanuaril 2012. aastal oli rahvastikuregistri andmeil 3023. 2013. aasta 31. detsembri seisuga elas Tähtveres 2989 inimest, neist 1643 naist ja 1346 meest. Tähtvere elanikest 272 olid vanuses 0–6 aastat, 356 vanuses 7–18 aastat, 1766 vanuses 19–64 aastat ja 595 vähemalt 65-aastased. Linnaosa asustustihedus oli 1196 in/km2. Tähtveres elas 3,05% tartlastest.
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Tähtvere kasutades app!