Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tapa asukohta Tallinn-Koidula rong: Buss või Tramm?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tallinn-Koidula rong jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Tallinn-Koidula rong jõudmiseks on:

    • Tapa on 177 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Tallinn-Koidula rong juures?

    Need Buss liinid peatuvad Tallinn-Koidula rong juures: 16.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Tallinn-Koidula rong linnas Tapa

Tahad teada, kuidas saada linnas Tapa, Eesti sihtpunkti Tallinn-Koidula rong? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tallinn-Koidula rong pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tallinn-Koidula rong jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tallinn-Koidula rong lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tapa.

Sihtpunkti Tallinn-Koidula rong jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 16

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tallinn-Koidula rong.

Muudame sihtpunkti Tallinn-Koidula rong sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 840 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tapa, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tallinn-Koidula rong, Tapa

Lähimad peatused sihtpunkti Tallinn-Koidula rong linnas Tapa

Lihtsam saada Tallinn-Koidula rong kasutades app!