Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Tapa asukohta Tapa-Loobu: Buss või Tramm?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tapa-Loobu jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Tapa-Loobu jõudmiseks on:

    • Tapa Haigla on 287 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
    • Tapa on 434 meetrit, 6 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Tapa-Loobu juures?

    Need Buss liinid peatuvad Tapa-Loobu juures: 16.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Tapa-Loobu linnas Tapa

Tahad teada, kuidas saada linnas Tapa, Eesti sihtpunkti Tapa-Loobu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tapa-Loobu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tapa-Loobu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tapa-Loobu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tapa Haigla; Tapa.

Sihtpunkti Tapa-Loobu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 16

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tapa-Loobu.

Muudame sihtpunkti Tapa-Loobu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tapa, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tapa-Loobu, Tapa
Lihtsam saada Tapa-Loobu kasutades app!