Kuidas saada linnas Kiili asukohta Tallinna Ringtee: Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised Buss liinid peatuvad Tallinna Ringtee juures?

Need Buss liinid peatuvad Tallinna Ringtee juures: 116.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tallinna Ringtee linnas Kiili

Tahad teada, mis on parim viis, kuidas jõuda linnas Kiili, Eesti tänavale Tallinna Ringtee?

Moovit aitab sind! Mooviti teekonna planeerija aitab su reisi lihtsamaks muuta. Sisesta otsitava tänava aadress ja Moovit leiab parimad marsruudid, kuidas sinna kiiresti kohale jõuda!

Tahad sõita kindla ühistranspordi liigiga? Sinu sihtpunkti jõudmiseks saab alternatiivsete ühistranspordi meetoditena kasutada järgmisi valikuid: Buss või Tramm. Järgmised ühistranspordi liinid sõidavad tänava Tallinna Ringtee juurest mööda - Buss: 116.

Oled teel? Lae alla Moovit App, et saada live suunajuhiseid, mis näitavad sulle tänavate kaarti ja parimaid marsruute. Moovit pakub sihtpunkti Tallinna Ringtee jõudmiseks kõige värskemaid sõiduplaane ja aja hinnanguid.

Sul pole vaja järgmise bussiaja või praeguse rongiaja või sõiduplaani nägemiseks eraldi bussi ja rongi äppi. Mooviti puhul on kõik ühistranspordi ajad ja valikud ühes lihtsasti kasutatavas äpis. Võime uhkusega öelda, et Google Play Store ja App Store on valinud meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks. Saa teada, miks usaldavad Moovitit oma ühistranspordi vajaduste katmiseks üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas sõitjad linnast Kiili.

Tallinna Ringtee, Kiili
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Tallinna Ringtee kasutades app!