Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Tiskre: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tiskre jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tiskre jõudmiseks on:

  • Tiskre on 730 meetrit, 10 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Vahepere on 922 meetrit, 13 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Jõeküla on 1046 meetrit, 14 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tiskre juures?

Need Buss liinid peatuvad Tiskre juures: 108, 21, 21B, 237, 4, 41.

Tiskre, Tallinn, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tiskre linnas Tallinn

Otsid linnas Tallinn, Eesti suunajuhiseid sihtpunkti Tiskre? Sinu teekond muutus just palju lihtsamaks!

Lae alla Moovit App ja leia kõige kiirem teekond ning vaata kõige värskemaid Buss sõiduplaane sihtpunkti Tiskre jõudmiseks. Saa uuendatud sõiduplaanide aegu kõikide marsruutide jaoks ning saa reaalajas samm-sammult suunajuhiseid asukohast Tiskre.

Moovit App näitab ka sinu sihtpunktile lähimaid peatusi. Vali sihtpunktile Tiskre lähimate peatuste vahel: Tiskre; Vahepere; Jõeküla.

Sihtpunkti Tiskre jõudmiseks kuuluvad valikusse Buss. Siin on nimekiri mõnest liinist, mis lähevad su sihtpunkti lähedalt mööda - Buss: 108, 21, 21B, 237, 4, 41.

Tahad planeerida tagasisõitu sihtpunktist Tiskre, kuid sa ei tea aadressi? Saad valida meie online kaardilt oma sihtpunkti ning Moovit aitab sul leida parimaid marsruute, kuidas jõuda soovitud kohta!

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat marsruuti ja kõige mugavamat väljumisaega. Pole vaja alla laadida bussi äppi, et vaadata bussiaegu ega rongiaegade vaatamiseks rongi äppi. Moovitil on olemas kogu vajalik ühistranspordi info. Seetõttu valisid Google Play Store ja Apple App Store meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi rakenduseks.

Tiskre, Tallinn
Tiskre, Tallinn Tiskre on asum Tallinnas Haabersti linnaosas. Tiskre paikneb Kakumäe lahe ääres, piirnedes Kakumäe ja Vismeistri asumi ning Harku vallaga. Tiskre näol on tegemist Tallinna läänepoolseima asumiga ning selle pindala on 1,39 km2.Tiskre asum on saanud nime Tiskre külalt, mis asus Tiskre oja suudmealal. Vanimad andmed Tiskre nime kasutamise kohta pärinevad 1522. aastast, mil seda mainiti kujul Tizkeranne. 1531. aastal on nime mainitud kujul Diskerkkulle. Tiskre nime etümoloogia pole selge – see võib tulla sõnast Tischler (ülemsaksa keeles 'tisler, mööbelsepp'), kuid võib lähtuda ka isikunimest. Praeguse Tiskre asumi territooriumile jäävad endised Harku, Harku-Nõmme, Jõeküla ja (osaliselt) Vismeistri küla.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Tiskre jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Tiskre kasutades app!