Kuidas saada linnas Tallinn asukohta Tramm "Julius": Buss või Tramm?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tramm "Julius" jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Tramm "Julius" jõudmiseks on:

  • Vineeri on 191 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Tramm "Julius" juures?

Need Buss liinid peatuvad Tramm "Julius" juures: 191, 20, 256, 32, 5.

Millised Tramm liinid peatuvad Tramm "Julius" juures?

Need Tramm liinid peatuvad Tramm "Julius" juures: 3, 4.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Tramm "Julius" linnas Tallinn

Tahad teada, kuidas saada linnas Tallinn, Eesti sihtpunkti Tramm "Julius"? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tramm "Julius" pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tramm "Julius" jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tramm "Julius" lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vineeri.

Sihtpunkti Tramm "Julius" jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Tramm. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 191, 20, 256, 32, 5 Tramm: 3, 4

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tramm "Julius".

Muudame sihtpunkti Tramm "Julius" sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tallinn, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Tramm "Julius", Tallinn
Lihtsam saada Tramm "Julius" kasutades app!