Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada asukohta Tudulinna Kirik: buss?

Vaata Tudulinna Kirik kaardil

Suunajuhised asukohta Tudulinna Kirik, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Tudulinna Kirik lähedusest

 • BussBuss: 

Kuidas saada buss abil sihtpunkti Tudulinna Kirik?

Vajuta buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Buss peatused Tudulinna Kirik lähedal

 • Tudulinna,5 min kõndimist,

Buss liinid sihtpunkti Tudulinna Kirik

 • 55,Rakvere - Vinni - Tudu - Tudulinna,
 • 65B,Rakvere - Laekvere - Avinurme - Tudulinna OSALISELT NÕUDELIIN,
 • 72,Iisaku - Oonurme - Iisaku,
 • 551,Jõhvi - Rannapungerja - Tudulinna - Avinurme,
 • 552,Jõhvi - Rannapungerja - Avinurme - Ulvi - Mustvee,
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Tudulinna Kirik jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Tudulinna Kirik jõudmiseks on:

  • Tudulinna on 287 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised buss liinid peatuvad Tudulinna Kirik juures?

  Need buss liinid peatuvad Tudulinna Kirik juures: 551, 72.

 • Mis on lähim buss peatus asukohta Tudulinna Kirik?

  Lähim buss peatus Tudulinna Kirik on Tudulinna. See on 5 min jalutuskäigu kaugusel.

Vaata Tudulinna Kirik kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Tudulinna.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis

Ühistransport sihtkohta Tudulinna Kirik

Tahad teada, kuidas saada, Eesti sihtpunkti Tudulinna Kirik? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Tudulinna Kirik pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Tudulinna Kirik jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Tudulinna Kirik lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Tudulinna.

Buss:

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Tudulinna Kirik.

Muudame sihtpunkti Tudulinna Kirik sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tudulinna, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Tudulinna Kirik Aadress: Tudulinna — Sahargu tänav, Tudulinna

Tudulinna Kirik
Tudulinna KirikTudulinna Rahu kirik on kirik Ida-Virumaal Tudulinnas. Seda kasutab EELK Tudulinna Rahu kogudus. Kirik valmis 1939. aastal, arhitekt oli Eugen Sacharias. See ehitati Tudulinna vana kiriku kõrvale, sest osa Tudulinna koguduse liikmeid ei tahtnud kuulata Voldemar Kuljuse jutlusi, mida nad pidasid liiga ilmalikeks. Kirik on eriline seetõttu, et kellatorn paikneb pikihoone idaküljel (mitte lääneküljel, nagu tavaliselt). Lääneseina kolmikaknal asub aastal 1939 valminud Karl Hermani ristilöömise teemaline vitraaž. Orel toodi vanast kirikust üle ja remonditi aastatel 1950–1951. Kirik on võetud ehitismälestisena kaitse alla.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Tudulinna Kirik jõuda - kohast

Liigu linnas Tudulinna ühistranspordiga!

Linnas Tudulinna reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas Tudulinna ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas Tudulinna ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Soovid teada, kuidas kasutada ühistransporti Tudulinna või kuidas maksta ühistranspordi eest Tudulinna? Moovit ühistranspordi rakendus aitab teil hõlpsasti ja minimaalsete kuludega ühistranspordiga navigeerida. See sisaldab ühistranspordi tasusid, piletihindu ja kulusid. Otsid Tudulinna ühistranspordi kaarti? Mooviti ühistranspordi rakendus näitab kõiki ühistranspordi kaarte linnas Tudulinna koos kõigi buss liinide ja peatustega interaktiivsel kaardil.

Tudulinna omab 1 transpordi tüüpi, sealhulgas: buss, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas Tallinna Linnatranspordi AS-Tram, Tallinna Linnatranspordi AS-Cable, ELRON, Tallinna Linnatranspordi AS-Bus, SEBE Aktsiaselts, Hansabuss AS, Atko Bussiliinid AS, GoBus AS, Mulgi Reisid AS, MK Reis-X Osaühing, AS Lux Express Estonia, MK Autobuss Aktsiaselts, ARILIX OÜ, Estonian Lines OÜ ja Sirel Reisid OÜ

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamad peatused sihtpunktile Tudulinna Kirik

Buss liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punkti Tudulinna Kirik

Lihtsamad juhiseid asukohta Tudulinna Kirik äpis ...