Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kuusalu asukohta Turje Kelder: Buss?

Vaata Turje Kelder, Kuusalu, kaardil

Suunajuhised asukohta Turje Kelder, Kuusalu, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Turje Kelder lähedusest

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Turje Kelder?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Küsimused & vastused
  • Millised Buss liinid peatuvad Turje Kelder juures?

    Need Buss liinid peatuvad Turje Kelder juures: 154.

    Rohkem andmeid

Vaata Turje Kelder, Kuusalu, kaardil

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Turje Kelder linnas Kuusalu

Tahad teada, kuidas saada linnas Kuusalu, Eesti sihtpunkti Turje Kelder? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Turje Kelder pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Turje Kelder jõudmiseks.

Sihtpunkti Turje Kelder jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 154

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Turje Kelder.

Muudame sihtpunkti Turje Kelder sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kuusalu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Turje Kelder, Kuusalu
Turje Kelder, Kuusalu Turjekeldri juga (ka: Turje kelder, Turjekelder) asub Harju maakonnas Kuusalu vallas, Kuusalu–Leesi maantee lähedal. Turje kelder on ühtlasi Lahemaa neljas juga: vesi langeb nelja meetri kõrguselt pakerordi lademe liivakivikaldast. Joa teeb erandlikuks see, et ta on üks vähestest liivakivilt laskuvatest jugadest; valdavalt langevad meie joad paeastangult. Juga toitub Tsitre klindisaare platoolt alguse saavast Turje ojast. Joa kõrgus on ligi 5 meetrit. Kõrgeimast astangust jõe vastuvoolu suunas asub veel väiksemaid – 0,2–0,5 m – astanguid. Joa all asub Turjekeldri koobas, millega on seotud palju legende. Koopa on moodustanud sealt väljanõrguv põhjavesi (Turjekeldri allikas). Koobas on nime saanud üleval klindil asuva Turje pere järgi.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Turje Kelder jõuda - kohast
Lihtsam saada Turje Kelder kasutades app!