Kuidas saada linnas Tartu asukohta Väägvere: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Väägvere jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Väägvere jõudmiseks on:

  • Väägvere on 201 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Väägvere juures?

Need Buss liinid peatuvad Väägvere juures: 711, 713, 823.

Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Väägvere linnas Tartu

Tahad teada, kuidas saada linnas Tartu, Eesti sihtpunkti Väägvere? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Väägvere pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Väägvere jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Väägvere lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Väägvere.

Sihtpunkti Väägvere jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 711, 713, 823

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Väägvere.

Muudame sihtpunkti Väägvere sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 460 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Tartu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Väägvere, Tartu

Lähimad peatused sihtpunkti Väägvere linnas Tartu

Buss peatused, mis on kõige lähemal sihtpunktile Väägvere, Tartu

Lihtsam saada Väägvere kasutades app!