Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Harku asukohta Vaila: Buss või Raudtee?

Vaata Vaila, Harku kaardil

Vaila kaart

Suunajuhised asukohta Vaila, Harku, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vaila lähedusest

Küsimused & vastused

Vaata Vaila, Harku kaardil

Vaila kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Vaila linnas Harku

Tahad teada, kuidas saada linnas Harku, Eesti sihtpunkti Vaila? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vaila pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vaila jõudmiseks.

Sihtpunkti Vaila jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss või Raudtee. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 127, 127A

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vaila.

Muudame sihtpunkti Vaila sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 930 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Harku, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vaila, Harku
Lihtsam saada Vaila kasutades app!