Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Muhu asukohta Vanatoa Turismitalu: Buss?

Küsimused & vastused

  • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vanatoa Turismitalu jõudmiseks?

    Lähimad peatused sihtpunkti Vanatoa Turismitalu jõudmiseks on:

    • Koguva on 192 meetrit, 3 min jalutuskäigu kaugusel.
  • Millised Buss liinid peatuvad Vanatoa Turismitalu juures?

    Need Buss liinid peatuvad Vanatoa Turismitalu juures: 5209.

Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google Play Download on the App Store

Ühistransport sihtkohta Vanatoa Turismitalu linnas Muhu

Tahad teada, kuidas saada linnas Muhu, Eesti sihtpunkti Vanatoa Turismitalu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vanatoa Turismitalu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vanatoa Turismitalu jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vanatoa Turismitalu lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Koguva.

Sihtpunkti Vanatoa Turismitalu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 5209

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vanatoa Turismitalu.

Muudame sihtpunkti Vanatoa Turismitalu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 720 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Muhu, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vanatoa Turismitalu, Muhu
Lihtsam saada Vanatoa Turismitalu kasutades app!