Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Kadrina asukohta Vandu: Buss?

Vaata Vandu, Kadrina, kaardil

Vandu kaart

Kuidas saada Buss abil sihtpunkti Vandu?

Vajuta Buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Buss liinid peatusesse Vandu linnas Kadrina

Liini NimiSuund
Küsimused & vastused
  • Millised Buss liinid peatuvad Vandu juures?

    Need Buss liinid peatuvad Vandu juures: 63.

    Rohkem andmeid

Vaata Vandu, Kadrina, kaardil

Vandu kaart
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Vandu linnas Kadrina

Tahad teada, kuidas saada linnas Kadrina, Eesti sihtpunkti Vandu? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vandu pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vandu jõudmiseks.

Sihtpunkti Vandu jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 63

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vandu.

Muudame sihtpunkti Vandu sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Kadrina, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vandu, Kadrina
Vandu, KadrinaVandu on küla Lääne-Virumaal Kadrina vallas. Taani hindamisraamatu koostamise ajal kuulus küla (uvænnæ xii) Regneri pojale Adamile ja 20. sajandi algul (Dorf Wando) Neeruti mõisale. Külas sündis Eesti poliitik ja diplomaat Otto Strandman (1875–1941). 2007. aastal eraldati külast Orutaguse ja Saukse küla. 2011. aasta rahvaloenduse andmetel elas külas 22 inimest. Neist 20 olid eestlased.

Moovit

1.19M+ arvustust
Transit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit iconTransit icon
Lihtsamad juhiseid asukohta Vandu äpis ...