Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Mõniste asukohta Vastse-Roosa: Buss?

Vastse-Roosa kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Vastse-Roosa, Mõniste, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vastse-Roosa lähedusest

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vastse-Roosa jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Vastse-Roosa jõudmiseks on:

  • Vastse-Roosa on 884 meetrit, 12 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Vastse-Roosa juures?

  Need Buss liinid peatuvad Vastse-Roosa juures: 264.

  Rohkem andmeid
Vastse-Roosa kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Vastse-Roosa linnas Mõniste

Tahad teada, kuidas saada linnas Mõniste, Eesti sihtpunkti Vastse-Roosa? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vastse-Roosa pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vastse-Roosa jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vastse-Roosa lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vastse-Roosa.

Sihtpunkti Vastse-Roosa jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 264

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vastse-Roosa.

Muudame sihtpunkti Vastse-Roosa sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Mõniste, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vastse-Roosa, Mõniste
Vastse-Roosa, Mõniste Vastse-Roosa on küla Võrumaal Rõuge vallas Eesti-Läti piiri ääres. Enne Eesti omavalitsuste haldusreformi 2017. aastal kuulus küla Mõniste valda. Asub Vaidva jõe alamjooksul Mõniste–Ape maantee ääres. Küla kohal on jõge paisutatud ning sinna on moodustatud Vastse-Roosa veskijärv. Külas asus Vastse-Roosa mõisa süda. Vaatamisväärsused: Metsavenna talu, eesti-läti kalmistu, mõisapark ja vesiveski (1909). Endise Vastse-Roosa algkooli funktsionalistlikus stiilis hoone (1936, insener Hans Kõll) seinal avati 1999 mälestustahvel koolijuhatajale ja ühiskonnategelasele Theodor Petaile. Külas asub ka kauplus ja suvekohvik.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Vastse-Roosa jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Vastse-Roosa kasutades app!