Kuidas saada linnas Vastseliina asukohta Vastseliina Piiskopilinnus: Buss?

Algus
Lõpp
Otsi
Vastseliina Piiskopilinnus, Vastseliina, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Vastseliina Piiskopilinnus, Vastseliina, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vastseliina Piiskopilinnus lähedusest - Buss: 254, 272.

Küsimused & vastused

Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vastseliina Piiskopilinnus jõudmiseks?

Lähimad peatused sihtpunkti Vastseliina Piiskopilinnus jõudmiseks on:

  • Vana-Vastseliina on 305 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.

Millised Buss liinid peatuvad Vastseliina Piiskopilinnus juures?

Need Buss liinid peatuvad Vastseliina Piiskopilinnus juures: 254, 272.

Vastseliina Piiskopilinnus, Vastseliina, Eesti Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit on nr 1 ühistranspordi äpp maailmas.
Toetab ülemaailmselt üle 3000 linna ning seda 92+ riigis!
Google Play badge AppStore badge

Ühistransport sihtkohta Vastseliina Piiskopilinnus linnas Vastseliina

Otsid suunajuhiseid asukohta Vastseliina Piiskopilinnus linnas Vastseliina, Eesti?

Moovit muutis sihtpunkti Vastseliina Piiskopilinnus jõudmise palju lihtsamaks. Saa Mooviti mobiili äpi või Mooviti veebi äpi abil suunajuhiseid ja leia lähimaid peatuseid.

Buss ja muud variandid on asjakohased ühistranspordi alternatiivid, mida võib kasutada Sinu asukohta jõudmiseks. Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis läbivad Sinu ümbruskonna kaudu Vastseliina Piiskopilinnus - Buss: 254, 272.

Otsid sihtpunkti läheduses olevat peatust? Proovi neid ühistranspordi alternatiive: Vana-Vastseliina.

Kas sa kasutad bussiaegade vaatamiseks mõnda kindlat bussi äppi? Ning rongiaegade vaatamiseks eraldi rongi äppi? Mooviti puhul on pandud kõik ühistranspordi valikud ühte lihtsasti kasutatavasse tasuta äppi.

Moovit aitab sul leida kõige kiiremat teekonda sihtpunkti Vastseliina Piiskopilinnus ja pakub kõige värskemaid sõiduplaane. Lae alla meie äpp, et kasutada samm-sammult live suunajuhiseid, reaalajas sõiduplaani ja et vaadata, milline läheduses olev ühistranspordi liin sind sihtpunkti Vastseliina Piiskopilinnus kõige kiiremini kohale viib. Lae alla Moovit, et näha, miks Google Play Store ja Apple App Store valisid meid üheks parimaks saadavalolevaks ühistranspordi äpiks.

Vastseliina Piiskopilinnus, Vastseliina
Vastseliina Piiskopilinnus, Vastseliina Vastseliina piiskopilinnuse (saksa keeles Neuhausen) varemed asuvad Vana-Vastseliina külas Võru vallas Võru maakonnas, umbes 5 km kaugusel Vastseliina alevist. Tartu piiskopkonna piirikindlus rajati strateegiliselt tähtsasse kohta Piusa jõe kõrgel kaldal, kus Meeksi oja Piusasse suubub, ning oli seega piiratud kolmest küljest veetõkkega. Lõunast kaitses seda vallikraav. Tänapäeval tegutsevad linnuse juures kohvik-suveniiripood ja külastuskeskus endise Piiri kõrtsi hoones, mille muuseum tutvustab nii linnust ja keskaega laiemalt kui ka kohalikku hilisemat ajalugu. Muuseumis korraldatakse kunsti- ja käsitöönäitusi. Kohvikut, külastuskeskust, kabelit, matkaradu jms haldab Vastseliina Piiskopilinnuse Sihtasutus. Linnusevaremetes on toimunud kontserte. Linnuse torni otsas oli Eesti teadaolev esimene valge toonekure pesa, sellega on linnus läinud ka ornitoloogia ajalukku.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Vastseliina Piiskopilinnus jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Moovit - Sinu kohalik Android'i ja iOS'i ühistranspordi äpp
Moovit Lihtsam saada Vastseliina Piiskopilinnus kasutades app!