Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Vastseliina asukohta Vastseliina Piiskopilinnus: Buss?

Vastseliina Piiskopilinnus kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast

Suunajuhised asukohta Vastseliina Piiskopilinnus, Vastseliina, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vastseliina Piiskopilinnus lähedusest

Küsimused & vastused

 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vastseliina Piiskopilinnus jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Vastseliina Piiskopilinnus jõudmiseks on:

  • Vana-Vastseliina on 301 meetrit, 4 min jalutuskäigu kaugusel.
  Rohkem andmeid
 • Millised Buss liinid peatuvad Vastseliina Piiskopilinnus juures?

  Need Buss liinid peatuvad Vastseliina Piiskopilinnus juures: 254, 272.

  Rohkem andmeid
Vastseliina Piiskopilinnus kaart Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Kõige Populaarsem Linnatranspordi Rakendus Eesti.
Kõik kohalikud liikuvuse variandid ühes äpis
Get it on Google PlayDownload on the App Store

Ühistransport sihtkohta Vastseliina Piiskopilinnus linnas Vastseliina

Tahad teada, kuidas saada linnas Vastseliina, Eesti sihtpunkti Vastseliina Piiskopilinnus? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vastseliina Piiskopilinnus pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vastseliina Piiskopilinnus jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vastseliina Piiskopilinnus lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Vana-Vastseliina.

Sihtpunkti Vastseliina Piiskopilinnus jõudmisel kuuluvad su valikusse Buss. Nendel liinidel ja marsruutidel on läheduses peatused - Buss: 254, 272

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vastseliina Piiskopilinnus.

Muudame sihtpunkti Vastseliina Piiskopilinnus sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 865 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Vastseliina, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Vastseliina Piiskopilinnus, Vastseliina
Vastseliina Piiskopilinnus, Vastseliina Vastseliina piiskopilinnuse (saksa keeles Neuhausen) varemed asuvad Vana-Vastseliina külas Võru vallas Võru maakonnas, umbes 5 km kaugusel Vastseliina alevist. Tartu piiskopkonna piirikindlus rajati strateegiliselt tähtsasse kohta Piusa jõe kõrgel kaldal, kus Meeksi oja Piusasse suubub, ning oli seega piiratud kolmest küljest veetõkkega. Lõunast kaitses seda vallikraav. Tänapäeval tegutsevad linnuse juures kohvik-suveniiripood ja külastuskeskus endise Piiri kõrtsi hoones, mille muuseum tutvustab nii linnust ja keskaega laiemalt kui ka kohalikku hilisemat ajalugu. Muuseumis korraldatakse kunsti- ja käsitöönäitusi. Kohvikut, külastuskeskust, kabelit, matkaradu jms haldab Vastseliina Piiskopilinnuse Sihtasutus. Linnusevaremetes on toimunud kontserte. Linnuse torni otsas oli Eesti teadaolev esimene valge toonekure pesa, sellega on linnus läinud ka ornitoloogia ajalukku.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Vastseliina Piiskopilinnus jõuda - kohast
Pilt võib olla autoriõigustega kaitstud Vaata rohkem informatsiooni Wikipeediast
Lihtsam saada Vastseliina Piiskopilinnus kasutades app!