Liigu peamise sisu juurde

Kuidas saada linnas Saue asukohta Vatsla: buss või käru?

Vaata Vatsla, Saue, kaardil

Suunajuhised asukohta Vatsla, Saue, kasutades ühistransporti

Järgnevad transpordiliinid on marsruutidega, mis mööduvad Vatsla lähedusest

 • BussBuss: 

Kuidas saada buss abil sihtpunkti Vatsla?

Vajuta buss marsruudile, et näha samm-sammult suunajuhiseid, kaarte, liini saabumisaegu ja uuendatud sõiduplaane.

Buss peatused Vatsla läheduses Saue linnas

 • Kodasema,5 min kõndimist,

Buss liinid peatusesse Vatsla linnas Saue

 • S3,Kindluse - Vatsla - Harku - Laagri kool,
 • S11,Saue - Vanamõisa - Laagri - Harku - Vatsla,
 • 111,Tallinn - Tabasalu - Vatsla - Harku - Tallinn,
 • 111A,Tallinn - Harku - Vatsla - Tabasalu - Tallinn,
Küsimused & vastused
 • Millised on lähimad peatused sihtpunkti Vatsla jõudmiseks?

  Lähimad peatused sihtpunkti Vatsla jõudmiseks on:

  • Kodasema on 331 meetrit, 5 min jalutuskäigu kaugusel.
 • Millised buss liinid peatuvad Vatsla juures?

  Need buss liinid peatuvad Vatsla juures: 118, 145.

 • Mis on lähim buss peatus asukohta Vatsla linnas Saue?

  Lähim buss peatus Vatsla Saue on Kodasema. 5 min jalutuskäigu kaugusel.

 • Kui palju maksab buss sihtkohta Vatsla?

  Bussipilet sihtkohta Vatsla maksab umbes €1.00 - €3.70.

Vaata Vatsla, Saue, kaardil

Ühistransport sihtkohta Vatsla linnas Saue

Tahad teada, kuidas saada linnas Saue, Eesti sihtpunkti Vatsla? Moovit aitab sul leida parimat viisi, kuidas saada sihtpunkti Vatsla pakkudes sulle lähimast ühistranspordi peatusest samm-sammult suunajuhiseid.

Moovit pakub tasuta kaarte ja live suunajuhiseid, et aidata sul linnas ringi liikuda. Vaata sõiduplaane, marsruute ja saa teada, kui kaua kulub sihtpunkti Vatsla jõudmiseks.

Otsid sihtpunktile Vatsla lähimat peatust? Vaata nimekirja peatustest, mis on su sihtpunktile kõige lähemal: Kodasema.

Buss:

Tahad näha, kas sa jõuaksid mõnda teist marsruuti kasutades varem kohale? Moovit aitab sul leida teisi marsruute ja aegu. Saa Mooviti äpi või veebilehe abil suunajuhiseid asukohta või asukohast Vatsla.

Muudame sihtpunkti Vatsla sõitmise lihtsaks ning seetõttu on meil üle 1.5 miljoni kasutaja, sealhulgas kasutajad linnast Saue, kes peavad Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Sul ei ole vaja laadida alla eraldi bussi äppi või rongi äppi. Moovit on sinu kõik ühes ühistranspordi äpp, mis aitab sul leida parimat bussi aega või rongi aega.

Use the app to navigate to popular places including to the airport, hospital, stadium, grocery store, mall, coffee shop, school, college, and university.

Vatsla Aadress: Vatsla tee tänav, Saue

Vatsla, Saue
Vatsla, SaueVatsla on küla Harju maakonnas Saue vallas. 5 kilomeetri kaugusel Tallinnast. Statistikaameti andmetel oli 2011. aastal Vatslas 371 elanikku. Küla läbiva Vatsla tee algusse jääb suvilarajoon, kus suvilad on ehitatud ajapikku ümber elumajadeks. Suvilarajoonist vasakule keerava Kodasema tee äärde jääb lisaks endistele suvilatele ka uuselamurajoon. Vatsla tee lõpu piirkonnas asub miljööväärtuslik vana Vatsla küla oma talude ja kiviaedadega. Vatsla külas ärihooned puuduvad, põhjaosas on mõned logistikaettevõtted.
Kuidas ühistranspordiga sihtpunkti Vatsla jõuda - kohast

Liigu linnas Saue ühistranspordiga!

Linnas Saue reisimine pole kunagi nii lihtne olnud. Vaata mistahes vaatamisväärsuse, tänava või suure ühistranspordi peatuse poole sõites samm-sammult suunajuhiseid. Vaata busside ja rongide sõiduplaane, saabumisaegu, teenuse teavitusi ja üksikasjalikke marsruute kaardil, et sa teaksid täpselt, kuidas linnas Saue ükskõik kuhu minna.

Kasuta linnas Saue ükskõik millisesse sihtpunkti jõudmiseks Mooviti live suunajuhiseid koos maha tulemise teavitustega, et sa teaksid täpselt kuhu ja kui kui kaugele kõndida, kui kaua oma liini oodata ja kui palju peatusi veel alles on. Moovit annab sulle teada, kui sa maha tulema pead – enam ei pea pidevalt kontrollima ega su peatus järgmine pole.

Soovid teada, kuidas kasutada ühistransporti Saue või kuidas maksta ühistranspordi eest Saue? Moovit ühistranspordi rakendus aitab teil hõlpsasti ja minimaalsete kuludega ühistranspordiga navigeerida. See sisaldab ühistranspordi tasusid, piletihindu ja kulusid. Otsid Saue ühistranspordi kaarti? Mooviti ühistranspordi rakendus näitab kõiki ühistranspordi kaarte linnas Saue koos kõigi buss või käru liinide ja peatustega interaktiivsel kaardil.

Saue omab 2 transpordi tüüpi, sealhulgas: buss või käru, mida juhivad mitmed firmad, sealhulgas Tallinna Linnatranspordi AS-Tram, Tallinna Linnatranspordi AS-Cable, ELRON, Tallinna Linnatranspordi AS-Bus, SEBE Aktsiaselts, Hansabuss AS, Atko Bussiliinid AS, GoBus AS, Mulgi Reisid AS, MK Reis-X Osaühing, AS Lux Express Estonia, MK Autobuss Aktsiaselts, ARILIX OÜ, Estonian Lines OÜ ja Sirel Reisid OÜ

Ühistranspordi liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Vatsla linnas Saue

Buss liinid, millel on kõige lähedamal asuvad peatused punktile Vatsla linnas Saue

Lihtsamad juhiseid asukohta Vatsla äpis ...