Liin 10B
Sooru Keskus
GoBus AS
GoBus AS 10B buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
Buss 10B (Sooru Keskus) on ringliin 45 peatusega ja väljub peatusest Sooru Keskus.
10B buss sõidugraafiku ülevaade järgmisel nädalal:See väljub kord päevas jaamast
14:45. Sellel nädalal töötab päevadel esmaspäev, teisipäev, neljapäev.
Vali altpoolt mistahes 10B buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Sooru Keskus (45 peatust)
Sooru Keskus
Sooru
Tõlliste
Tsirguliina
Tsirguliina Kool
Rampe
Teeotsa
Laatre Keskus
Suurekõrtsi
Iigaste Tee
Iigaste
Väheru
Palumatsi
Väike-Väheru
Kuritse Veski
Korijärve
Väike-Raua
Tagula
Ande
Kuritse
Savisaare
Mesikäpa
Laatre
Antsla Teerist
Kuritse
Ande
Tagula
Olla
Aladi
Vastsekivi
Inno
Kobela
Vastsekivi
Aladi
Olla
Tagula
Ande
Kuritse
Antsla Teerist
Laatre
Rampe
Tsirguliina
Tõlliste
Sooru
Sooru Keskus
10B KKK
Millal alustab 10B buss sõitmist?
Teenused liinil 10B buss algavad 14:45 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, neljapäev.
Millal lõpetab 10B buss sõitmise?
Teenused liinil 10B buss peatuvad 14:45 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, neljapäev
Millal 10B buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Sooru Keskus Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Sooru Keskus Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas GoBus AS’s 10B buss töötab Tööpüha pühadel?
10B buss töötunnid Tööpüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 10B buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 10B buss peatus.
10B buss sõiduplaan
10B buss marsruut töötab esmaspäev, teisipäev, neljapäev. Regulaarsed töötunnid: 14:45
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 14:45 | Üks väljumine |
T | 14:45 | Üks väljumine |
K | Ei Sõida | Ei Sõida |
N | 14:45 | Üks väljumine |
R | Ei Sõida | Ei Sõida |
L | Ei Sõida | Ei Sõida |
P | Ei Sõida | Ei Sõida |
GoBus AS buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 10B (alates Sooru Keskus), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 10B (Sooru Keskus) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu GoBus AS infot kohe.
10B liin buss hind
GoBus AS 10B (Sooru Keskus) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet GoBus AS piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või GoBus AS ametlikult kodulehelt.
10B (GoBus AS)
Liini 10B buss esimeseks peatuseks on Sooru Keskus ja viimaseks on Sooru Keskus. 10B (Sooru Keskus) sõidab vahemikus esmaspäev, teisipäev, neljapäev.
Lisainfo: 10B omab 45 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 110 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma GoBus AS soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 10B buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 10B buss jaoks.
Liini 10B reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 10B (Sooru Keskus) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 10B buss või GoBus AS buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos GoBus AS või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid GoBus AS ja iga buss, sealhulgas 10B liini Eesti kohta
GoBus AS linnas Eesti
- J11 - Loo - Kostivere - Rebala - Manniva - Jägala-Joa - Kostivere/ Sõiduplaan
- 11 - Märja - Lõunakeskus - Kasteheina/ Sõiduplaan
- 58 - Põlva - Valgesoo - Ahja/ Sõiduplaan
- J13 - Loo - Kostivere-Rebala-Jõelähtme-Jägala-Raasiku - Kostivere/ Sõiduplaan
- 5801 - Orissaare-Pöide-Tornimäe-Orissaare/ Sõiduplaan
- 35 - Narva - Sillamäe/ Sõiduplaan
- 21A - Orava - Võru - Tilsi - Põlva - Ihamaru - Tartu/ Sõiduplaan
- 257 - Tallinn - Haapsalu - Rohuküla - Haapsalu/ Sõiduplaan
- 25K - Valga - Keeni - Puka - Rõngu - Palupera - Elva/ Sõiduplaan
- 70A - Järveotsa - Kahkva - Mikitamäe - Laossina - Mikitamäe/ Sõiduplaan
- 5209 - Kuressaare-Laimjala-Pöide-Tornimäe-Kõrkvere-Orissaare-Koguva-Liiva-Nõmmküla-Kallaste-Liiva-Pädaste-Kuivastu/ Sõiduplaan
- 3213 - KUR-Aste-Võhma-Panga-Asuka-Metsküla-Järise-Aste-KUR/ Sõiduplaan
- 4 - Rapla - Ingliste - Karitsa - Kaiu - Kuimetsa/ Sõiduplaan
- 96A - Koidula jaam - Värska - Räpina - Tartu/ Sõiduplaan
- 9 - Karlova Annelinn-Raadi/ Sõiduplaan
- 66A - Leevi - Koolmajärve - Peri - Meemaste - Põlva/ Sõiduplaan
- 29E - Valga - Jõgeveste - Ruusa - Tõrva/ Sõiduplaan
- 5114 - Valjala-Tõnija-Kaljuküla-Valjala/ Sõiduplaan
- L21 - Lihula - Virtsu/ Sõiduplaan
- 372 - Viljandi - Abja-Paluoja - Mõisaküla - Kilingi-Nõmme - Pärnu/ Sõiduplaan