קו 11
טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
אגד (Egged)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 11 של אגד (Egged) (מעודכן)
בקו 11 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) יש 25 תחנות. מסלול הקו מתחיל בטכניון/מעונות העמים ומסתיים בת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 11 כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (25 תחנות)
טכניון/מעונות העמים
טכניון/מרכז המבקרים
טכניון/הנדסת חומרים
טכניון/בית ספר להנדסאים
טכניון/ביוטכנולוגיה ומזון
טכניון/הנדסה כימית
טכניון/הנדסה חקלאית
טכניון/הנדסה אזרחית
טכניון/בנין הספורט
מל''ל/הצפירה
מלל/קומוי
חנקין/קומוי
דרך חנקין/בת חן
חנקין/גוטל לוין
היכל הספורט/פיקא
פיקא/הראל
מרכז חורב/חורב
פרויד/ויתקין
וינשל/ולנברג
פלימן/ולנברג
קניון קסטרא/פלימן
מרכז הקונגרסים/פלימן
מת''מ
סחרוב
ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה
שאלות ותשובות לגבי קו 11
מתי מתחיל לפעול קו 11?
קו 11 מתחיל לפעול ב-06:10 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 11 מפסיק לעבוד?
קו 11 מפסיק לפעול ב-12:20 בשישי
מתי מגיע קו 11?
כדי לראות מתי קו טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 11 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 11 של אגד (Egged) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 11 עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 11 לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 11 הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 11
קו 11 פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי. שעות הפעילות הן: 06:10 - 20:25
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 06:10 - 20:25 | 40 - 70 |
ב׳ | 06:10 - 20:25 | 40 - 70 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 06:10 - 20:25 | 40 - 70 |
ה׳ | 06:10 - 20:25 | 40 - 70 |
ו׳ | 11:20 - 12:20 | 60 |
ש׳ | לא פעיל | לא פעיל |
התרעות שירות של אוטובוס אגד (Egged)
צפה בכל העדכונים ל11 (מ טכניון/מעונות העמים), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 11 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על אגד (Egged) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 11
תעריף הנסיעה ב11 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) של אגד (Egged) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של אגד (Egged), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של אגד (Egged).
11 (אגד (Egged))
התחנה הראשונה של קו 11 היא טכניון/מעונות העמים והתחנה האחרונה היא ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה.
קו 11 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של אגד (Egged), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 11. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 11.
מעקב אחר קו האוטובוס 11 בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 11 (טכניון/מעונות העמים←ת. מרכזית חוף הכרמל/הורדה) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 11 או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של אגד (Egged) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור אגד (Egged) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של אגד (Egged) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 11 ב-ישראל
11 - כיוונים חלופיים
קווי אגד (Egged) בישראל
- 55 - יהונתן/בן גוריון-רחובות<->עוקשי/גולדה מאיר-רחובות-2#/ לוח זמנים
- 20 - דולצ'ין/קוליץ-ירושלים<->דולצ'ין/קוליץ-ירושלים-3#/ לוח זמנים
- 72 - טולוז/מנחם בגין-קרית אתא<->שבזי/צלאח-קרית אתא-2#/ לוח זמנים
- 71 - קריית חינוך-תל אביב יפו<->דוד סחרוב/אברהם בר-ראשון לציון-1#/ לוח זמנים
- 38 - הגליל/מאירוביץ-חיפה<->הגליל/מאירוביץ-חיפה-3#/ לוח זמנים
- 83א - ברל/מנדלי מוכר ספרים-חיפה<->בית ספר בית יעקב/המיימוני-חיפה-2א/ לוח זמנים
- 783 - חניתה/הלל סילבר-חיפה<->בית חולים איטלקי/המגינים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 800 - בהזמנה מראש - ת. מרכזית ק''ש/רציפים-קרית שמונה<->ת.מרכזית תל אביב קומה 7/הורדה-תל אביב יפו-2#תל אביב-יפו ↔ קריית שמונה/ לוח זמנים
- 80א - חטיבת כרמלי א-חיפה<->האסיף/ביכורים-חיפה-2#/ לוח זמנים
- 2 - ת. מרכזית אילת/רציפים-אילת<->ת. מרכזית אילת/הורדה-אילת-3#/ לוח זמנים
- 142 - טכניון/מעונות העמים-חיפה<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 103 - הרב פרדס/מאיר בלבן-ירושלים<->האומן/ברעם-ירושלים-2#/ לוח זמנים
- 167 - צומת ניר צבי-ניר צבי<->מסוף רעננה/דרך השרון-רעננה-2#/ לוח זמנים
- 90 - דרך השלום/נשיאי ישראל-כרמיאל<->קרן היסוד/שדרות נשיאי ישראל-כרמיאל-1#/ לוח זמנים
- 9 - תחנה תפעולית/ביטוח לאומי-ירושלים<->מסוף מלחה/בנבנישתי-ירושלים-1ד/ לוח זמנים
- 33 - זילברג/קדיש לוז-ירושלים<->מסוף הר נוף/כנפי נשרים-ירושלים-2ח/ לוח זמנים
- 93 - מתנס/בית ספר החיטה-זכרון יעקב<->חוחית/צופית-זכרון יעקב-2#/ לוח זמנים
- 11 - ת. מרכזית חדרה-חדרה<->ת. מרכזית חדרה-חדרה-3#/ לוח זמנים
- 88 - אסיף/הטנא-חיפה<->המלך שאול/המלך דוד-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 82 - אסיף/הטנא-חיפה<->בית אבות כרמל/אידר-חיפה-1#/ לוח זמנים