קו 139 - בהזמנה מראש
טל-אל←תרדיון
נתיב אקספרס (Nateev Express)
לוח הזמנים ותחנות העצירה של קו האוטובוס 139 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) (מעודכן)
בקו 139 - בהזמנה מראש (טל-אל←תרדיון) יש 37 תחנות. מסלול הקו מתחיל בהברוש/הרימון ומסתיים בתרדיון/מכללת וינגייט.
אפשר לבחור כל אחת מהתחנות של קו 139 - בהזמנה מראש כדי לראות לוחות זמנים מעודכנים בזמן אמת ומסלולים על גבי מפה.
כיוון: טל-אל←תרדיון (37 תחנות)
הברוש/הרימון
ברוש/בריכה
הברוש/הזית
מסעף טל אל
מסעף גדידה
צומת יאסיף
צומת אחיהוד
ת. רכבת אחיהוד/רציפים
פארק תעשיות/בר לב
צומת צורית
ברקת/תרשיש
ברקת/שוהם
גזית/ספיר
גזית/ספיר
האלון/יהלום
האלון/הזית
הדקל/האלון
גזית/לשם
צורית/יציאה
צומת מג'ד אל כרום מערב
מסעף מג'ד אל-כרום מרכז
צומת כרמיאל מערב
כביש 784/שדרות קק''ל
מחלף מוטה גור
שורשים
צומת שורשים
צומת אשבל
צומת יובלים
מרכז שירותים
מועצה אזורית משגב
צומת מישגב
צומת יובלים
תרדיון כניסה
תרדיון/ביטוח לאומי
תרדיון/צ. ירוק כתום
תרדיון/תפרון
תרדיון/מכללת וינגייט
שאלות ותשובות לגבי קו 139 - בהזמנה מראש
מתי מתחיל לפעול קו 139 - בהזמנה מראש?
קו 139 - בהזמנה מראש מתחיל לפעול ב-05:35 בראשון, שני, רביעי, חמישי
באיזו שעה קו 139 - בהזמנה מראש מפסיק לעבוד?
קו 139 - בהזמנה מראש מפסיק לפעול ב-14:40 בשישי
מתי מגיע קו 139 - בהזמנה מראש?
כדי לראות מתי קו טל-אל←תרדיון האוטובוס מגיע בזמן אמת וגם כדי לראות את לוח הזמנים של קו טל-אל←תרדיון הקרוב ביותר אליך בדיקת שעות ההגעה בזמן אמת.
מה תעריף הנסיעה של קו האוטובוס 139 - בהזמנה מראש (טל-אל←תרדיון)?
תעריף הנסיעה של קו האוטובוס טל-אל←תרדיון (טל-אל←תרדיון) הוא בסביבות ה-₪5.50.
האם קו האוטובוס 139 - בהזמנה מראש של נתיב אקספרס (Nateev Express) פעיל ביום העצמאות?
שעות הפעילות של קו האוטובוס 139 - בהזמנה מראש עשויות להשתנות ביום העצמאות. כדאי לבדוק באפליקציה כדי לראות את השינויים העדכניים ביותר.
יש תחנה של קו האוטובוס 139 - בהזמנה מראש לידי?
לחץ כאן כדי לראות את התחנה של קו האוטובוס 139 - בהזמנה מראש הקרובה ביותר
לוח זמנים של קו 139 - בהזמנה מראש
קו 139 - בהזמנה מראש פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת. שעות הפעילות הן: 05:35 - 22:50
יום | שעות הפעילות | תדירות (דק') |
---|---|---|
א׳ | 05:35 - 22:50 | 70 - 235 |
ב׳ | 05:35 - 22:50 | 70 - 235 |
ג׳ | לא פעיל | לא פעיל |
ד׳ | 05:35 - 22:50 | 70 - 235 |
ה׳ | 05:35 - 22:50 | 70 - 235 |
ו׳ | 08:50 - 14:40 | 170 - 180 |
ש׳ | 22:40 | יציאה אחת ביום |
התרעות שירות של אוטובוס נתיב אקספרס (Nateev Express)
צפה בכל העדכונים ל139 - בהזמנה מראש (מ הברוש/הרימון), כולל עדכונים בזמן אמת, עיקובים בקווי האוטובוס, שינויים במסלול ובמיקום תחנות, וכל סוג של שינויי שירות אחרים. קבל תצוגת מפה בזמן אמת של 139 - בהזמנה מראש (טל-אל←תרדיון) ועקוב אחרי קו האוטובוס על גבי המפה. הורד את האפליקציה לקבלת כל המידע על נתיב אקספרס (Nateev Express) עכשיו.
תעריף לקו האוטובוס 139 - בהזמנה מראש
תעריף הנסיעה ב139 - בהזמנה מראש (טל-אל←תרדיון) של נתיב אקספרס (Nateev Express) הוא כ-₪5.50. המחירים עשויים להשתנות בגלל מספר משתנים. למידע נוסף על מחירי הנסיעות של נתיב אקספרס (Nateev Express), יש לבדוק באפליקציית Moovit או באתר האינטרנט הרשמי של נתיב אקספרס (Nateev Express).
139 - בהזמנה מראש (נתיב אקספרס (Nateev Express))
התחנה הראשונה של קו 139 - בהזמנה מראש היא הברוש/הרימון והתחנה האחרונה היא תרדיון/מכללת וינגייט.
קו 139 - בהזמנה מראש (טל-אל←תרדיון) פועל בראשון, שני, רביעי, חמישי, שישי, שבת.
בדרך למקום כלשהו? גלו 1.5 מליון משתמשים רואים ב-Moovit כאפליקציית התחבורה הציבורית המובילה בעולם וסומכים עלינו שנוביל אותם למחוז חפצם. Moovit מספקת עבורך מידע על קווים ומסלולים של נתיב אקספרס (Nateev Express), זמני הגעה בזמן אמת של אוטובוס, הנחיות ניווט בזמן אמת, מפות קווים בישראל ועוזרת לך למצוא את התחנה הכי קרובה אליך של קו 139 - בהזמנה מראש. אין לך אינטרנט? אפשר פשוט להוריד את מפות הקווים לנייד, בגרסת PDF, ולצפות בלוח הזמנים של קווי אוטובוס, ובקו 139 - בהזמנה מראש.
מעקב אחר קו האוטובוס 139 - בהזמנה מראש בזמן אמת
ניתן לעקוב אחרי המסלול של קו 139 - בהזמנה מראש (טל-אל←תרדיון) על גבי המפה בזמן אמת, ולצפות במעבר שלו בין התחנות. אפשר להשתמש ב-Moovit כאפליקציית מעקב אחרי קו האוטובוס 139 - בהזמנה מראש או כדי לעקוב אחרי כל קו אוטובוס של נתיב אקספרס (Nateev Express) כדי לא לפספס את האוטובוס שלך יותר אף פעם.
האפליקציה יכולה לשמש ככלי לתכנון מסלולים עבור נתיב אקספרס (Nateev Express) או לתכנון מסלולים באוטובוס, רכבת קלה, רכבת ישראל, כרמלית / רכבלית או הסעה מאורגנת, כדי לאפשר לך לתכנן את הנסיעה שלך ברחבי ישראל. מתכנן המסלולים שלנו מציג מידע עדכני של נתיב אקספרס (Nateev Express) או כל קו אוטובוס אחר, כולל קו 139 - בהזמנה מראש ב-ישראל
139 - בהזמנה מראש - כיוונים חלופיים
קווי נתיב אקספרס (Nateev Express) בישראל
- 109 - שעב/כניסה-שעב<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 311 - בנק מרכנתיל-ג'דידה מכר<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 35 - כלנית/איריס-מעלות תרשיחא<->ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו-1#/ לוח זמנים
- 272 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->ת. מרכזית נהריה/הורדה-נהריה-1ז/ לוח זמנים
- 23 - מסוף חצור הגלילית/רציפים-חצור הגלילית<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 38 - בהזמנה מראש - ת. רכבת כרמיאל/רציפים-כרמיאל<->מכמנים כיכר-מכמנים-1#מכמנים ↔ כרמיאל/ לוח זמנים
- 992 - צומת מירון-מרום הגליל<->הרטום/שדרות גולדה מאיר-ירושלים-2ב/ לוח זמנים
- 68 - ת.מרכזית עכו/דרך הארבעה-עכו<->דייר חנא ו'/כביש ראשי-דייר חנא-12/ לוח זמנים
- 255 - ת. מרכזית המפרץ/רציפים בינעירוני-חיפה<->בית מרקחת-כאבול-1ז/ לוח זמנים
- 62 - הזמיר/נשר-נהריה<->ההגנה/הרצל-נהריה-1ב/ לוח זמנים
- 4 - בית כנסת/ז'בוטינסקי-מעלות תרשיחא<->הבולבול/הגבעה-מעלות תרשיחא-2#/ לוח זמנים
- 295 - ראמה ו/כניסה-ראמה<->אוניברסיטה/רב תכליתי-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 91 - מעונות הסטודנטים/הנשיא-צפת<->האר''י/ישראל ב''ק-צפת-14/ לוח זמנים
- 265 - מתחם ביג כרמיאל-כרמיאל<->ת. מרכזית המפרץ/הורדה-חיפה-1#/ לוח זמנים
- 12א - דוד אלעזר/לח''י-צפת<->הגליל/נוף טליה-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 989 - הרצוג/עובדיה מברטנורא-נתניה<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-1#/ לוח זמנים
- 37 - ת. מרכזית נהריה/רציפים-נהריה<->כיכר הזית/הגפן-עבדון-1#/ לוח זמנים
- 20 - מחנה מישר-מרום הגליל<->ת. מרכזית צפת/הורדה-צפת-2#/ לוח זמנים
- 22א - ת. מרכזית צפת/רציפים-צפת<->נוף הבשן א-צפת-1ב/ לוח זמנים
- 90 - נוף כנרת 1-צפת<->קופת חולים/הנשיא-צפת-15/ לוח זמנים