Liin 157
Loksa
SEBE Aktsiaselts
SEBE Aktsiaselts 157 buss Marsruudi sõiduplaan ja peatused (Uuendatud)
157 buss (Loksa) omab 16 peatust väljub peatusest Balti Jaam 5 ja lõpp-peatuseks on Loksa.
Vali altpoolt mistahes 157 buss peatust, et saada uuendatud reaalajas sõiduplaane ja näha marsruuti kaardil.
Suund: Loksa (16 peatust)
Balti Jaam 5
Vabaduse Väljak
Estonia 1
Tornimäe
Keskturg
Bussijaam
Peterburi Tee
Kivimurru
Pae
Suur-Paala
Vesse
Kuuli
Lagedi Tee
Kotka
Lõuna
Loksa
157 KKK
Millal alustab 157 buss sõitmist?
Teenused liinil 157 buss algavad 05:20 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede.
Millal lõpetab 157 buss sõitmise?
Teenused liinil 157 buss peatuvad 16:05 järgnevatel päevadel esmaspäev, teisipäev, kolmapäev, neljapäev, reede
Millal 157 buss saabub?
Millal tuleb järgmine liin Loksa Buss? Vaata Vaata live saabumisaegu reaalajas saabuvate liinide informatsiooni ja ajagraafikut liinil Loksa Buss mis on sinu jaoks kõige lähedamal.
Kas SEBE Aktsiaselts’s 157 buss töötab Nelipüha pühadel?
157 buss töötunnid Nelipüha puhkepäeval võivad muutuda. Palun kontrolli Moovit-i rakendust, et saada rohkem informatsiooni.
Kas minu lähedal on 157 buss peatus?
Vajuta siia, et vaadata lähimat 157 buss peatus.
157 buss sõiduplaan
157 buss marsruut töötab iga päev. Tavalised töötunnid: 05:20 - 16:05
Päev | Töötunnid | Sagedus (min) |
---|---|---|
E | 05:20 - 16:05 | 90 |
T | 05:20 - 16:05 | 90 |
K | 05:20 - 16:05 | 90 |
N | 05:20 - 16:05 | 90 |
R | 05:20 - 16:05 | 90 |
L | 06:40 - 18:30 | 710 |
P | 06:40 - 18:30 | 710 |
SEBE Aktsiaselts buss Teavitused
Vaata kõiki uuendusi 157 (alates Balti Jaam 5), sealhulgas reaalajas olekuinfo, buss hilinemised, marsruutide ja peatuste asukoha muutused ning muud teenuse muudatused. Saad 157 (Loksa) reaalajas kaardivaate ja jälgida buss liikumist kaardil. Lae rakendus alla, et näha kogu SEBE Aktsiaselts infot kohe.
157 liin buss hind
SEBE Aktsiaselts 157 (Loksa) hinnad võivad muutuda mitmete tegurite alusel. Lisateavet SEBE Aktsiaselts piletite hinna kohta leiate Mooviti rakendusest või SEBE Aktsiaselts ametlikult kodulehelt.
157 (SEBE Aktsiaselts)
Liini 157 buss esimeseks peatuseks on Balti Jaam 5 ja viimaseks on Loksa. 157 (Loksa) sõidab vahemikus iga päev.
Lisainfo: 157 omab 16 peatust ning selle marsruudi kogukestuseks on umbes 71 minutit.
Oled teel? Vaata, miks üle 1.5 miljoni kasutaja peab Moovitit parimaks ühistranspordi äpiks. Moovit pakub sulle ühistranspordifirma SEBE Aktsiaselts soovitatavaid marsruute, buss reaalajas jälgimist, live suunajuhiseid, liini marsruudi kaarte linnas Eesti ning aitab leida lähimat 157 buss peatust. Pole internetiühendust? Lae alla võrguühenduseta kaart ja buss sõiduplaan 157 buss jaoks.
Liini 157 reaalajas ühissõiduki Buss jälgimine
Jälgi liini 157 (Loksa) asukohta kaardil reaalajas. Kasuta äppi Moovit liini 157 buss või SEBE Aktsiaselts buss jälgimiseks ja ära jää enam maha ühestki ühistsõidukist buss.
Kasutage rakendust reisiplaneerijana koos SEBE Aktsiaselts või Tramm, käru, Raudtee, Buss või praam, et planeerida oma marsruuti Eesti piirkonnas. Reisiplaneerija näitab ajakohastatud andmeid SEBE Aktsiaselts ja iga buss, sealhulgas 157 liini Eesti kohta
157 - Teised suunad
SEBE Aktsiaselts linnas Eesti
- 117 - Tallinn - Saku - Kiisa - Tagadi - Männiku/ Sõiduplaan
- 153 - Tallinn - Laagna - Kuusalu - Kolga - Loksa - Pärispea - Loksa/ Sõiduplaan
- 159 - Tallinn - Laagna - Jõelähtme - Ihasalu - Neeme/ Sõiduplaan
- 1 - Merimetsa - Papiniidu - Riia mnt - Vana-Pärnu/ Sõiduplaan
- 7B - Mere - Tammsaare - Uus-Sauga - Oja - Kaubajaam/ Sõiduplaan
- 116A - Tallinn - Luige - Kiili - Sõmeru/ Sõiduplaan
- 17A - Mai kool - Papiniidu - Tähe - KEK - Rabahall/ Sõiduplaan
- 326 - Pärnu - Varbla - Vatlamäe - Koti/ Sõiduplaan
- 22 - Vabaduse park - Turg - Mere - Papiniidu - Tammiste lasteaed/ Sõiduplaan
- 54-3 - Pärnu - Lemmetsa - Lavassaare/ Sõiduplaan
- 151A - Tallinn - Laagna - Kuusalu - Loksa - Pärispea - Loksa/ Sõiduplaan
- 174 - Tallinn - Viimsi - Haabneeme/ Sõiduplaan
- 170 - Tallinn - Laagna - Kärmu - Maardu/ Sõiduplaan
- 103 - Tallinn - Ülemiste - Lagedi - Loo - Muuga - Maardu/ Sõiduplaan
- 106C - Tallinn - Loo - Lagedi kool - Kostivere/ Sõiduplaan
- 62-1 - Pärnu - Audru kool - Tõstamaa - Varbla - Lihula/ Sõiduplaan
- 63-2 - Pärnu - Audru kool - Liu/ Sõiduplaan
- 96 - Vändra - Võidula - Kurgja - Rae/ Sõiduplaan
- 329 - Pärnu - Vana-Vigala - Jaama/ Sõiduplaan